عقارات للبيع في الشيخ زايد بـ 550 ألف جنيه, صفحة 5

272 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٤٤٤٬٣٩٧ جنيه

    فيلا متشطبة باقل سعر، قسط ٤٤٤ الف، توتال ٢٠ مليون

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٤٬٣٩٧ جنيه

    فيلا متشطبة باقل سعر، قسط ٤٤٤ الف، توتال ٢٠ مليون

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٤٬٣٩٧ جنيه

    فيلا متشطبة باقل سعر، قسط ٤٤٤ الف، توتال ٢٠ مليون

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في زايد بمقدم 385 ألف أقساط علـى10سنين

    The Way logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في زايد تقسيط علـى10سنين بمقدم 500 ألف

    The Way logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٤٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٤٥٬٨٥٠ جنيه

    بنتهاوس فوري بـ545 الف ربع سنوي او 13مليون كاش

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه جوار سوديك ويست مقدم 367 الف بسعر 7م

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه جوار سوديك ويست مقدم 367 الف بسعر 7م

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة فندقية متشطبة بالكامل بالفيو دا بقسط 510K

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة فندقية متشطبة بالكامل بالفيو دا بقسط 510K

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة فندقية متشطبة بالكامل بالفيو دا بقسط 510K

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة فندقية متشطبة بالكامل بالفيو دا بقسط 510K

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة فندقية متشطبة بالكامل بالفيو دا بقسط 510K

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة فندقية متشطبة بالكامل بالفيو دا بقسط 510K

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+تكييفات+مطبخ508 ألف ربع سنوي20مليون

    Property Hills... logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+تكييفات+مطبخ508 ألف ربع سنوي20مليون

    Property Hills... logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+تكييفات+مطبخ508 ألف ربع سنوي20مليون

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+تكييفات+مطبخ508 ألف ربع سنوي20مليون

    Property Hills... logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة من SODIC مقدم450 ألف/10س او كاش18مليون

    متصدر

    Property Hills... logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+تكييفات+مطبخ508 ألف ربع سنوي20مليون

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كبيرة قسط ربع سنوى212ألف اوكاش6.250.000

    Property Hills... logo image

    بارك فالي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٨٦ متر مربع

    ٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه+تكيفات+مطبخ قسط 3شهور508الف ب20م

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه+تكيفات+مطبخ قسط 3شهور508الف ب20م

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه+تكيفات+مطبخ قسط 3شهور508الف ب20م

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه+تكيفات+مطبخ قسط 3شهور508الف ب20م

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٬٢٣٥ جنيه/متر مربع