عقارات للبيع في الشيخ زايد بـ 2 مليون جنيه, صفحة 5

2,622 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقيسط على 10 سنين شقة 123م فى قلب زايد القديمة

    property hills Elite logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٦٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقيسط على 10 سنين شقة 123م فى قلب زايد القديمة

    property hills Elite logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٦٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استفيد بالسعر وفتره اقساط طويلة لشقة 148م -دور اول

    NABAJ logo image

    كلاود سايد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١١٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 170م في موقع مميز بمقدم 2 مليون جنيه

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدة في موقع مميز بمقدم 3 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٣ متر مربع

    ٨٬٤٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 200م بالقرب من مطار سفنكس بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة 205م+148م متشطبة بمقدم 3 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    فيا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٤٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة 364موقع بجوار بيفرلي هيلز

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٦٤ متر مربع

    ٨٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في روضة زايد – جاهزة للاستلام

    I-Move logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر متشطبة استلام فوري للبيع في الحي التاني

    I-Move logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5غرف بحمام سباحه متشطبه زايد مقدم 3م-كاش38م

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٣١٥ متر مربع

    ٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5غرف بحمام سباحه متشطبه زايد مقدم 3م-كاش38م

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٣١٥ متر مربع

    ٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5غرف بحمام سباحه متشطبه زايد مقدم 3م-كاش38م

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٣١٥ متر مربع

    ٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5غرف بحمام سباحه متشطبه زايد مقدم 3م-كاش38م

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٣١٥ متر مربع

    ٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس 173م في موقع مميز بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٢٬١٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بتشطيب ألترا سوبر لوكس 202م بمقدم 3مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ١٤٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 155م كاملة التشطيب بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بمساحة 131م في موقع مميز بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١٥٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 207م في موقع مميز بمقدم 2.3 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    لا كولينا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2غرفه 121م في الشيخ زايد مقدم 10% وقسطك 32الف

    Evergreen Properties logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٨٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 316م من سوديك بسعر 31 مليون بالتقسيط ع 8سنين

    Property Hills... logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٦ متر مربع

    ٤٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 316م من سوديك بسعر 31 مليون بالتقسيط ع 8سنين

    Property Hills... logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٦ متر مربع

    ٤٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 316م من سوديك بسعر 31 مليون بالتقسيط ع 8سنين

    Property Hills... logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٦ متر مربع

    ٤٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 316م من سوديك بسعر 31 مليون بالتقسيط ع 8سنين

    Property Hills... logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٦ متر مربع

    ٤٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 316م من سوديك بسعر 31 مليون بالتقسيط ع 8سنين

    Property Hills... logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٦ متر مربع

    ٤٬٩٣٦ جنيه/متر مربع