عقارات للبيع في الشيخ زايد بـ 2 مليون جنيه, صفحة 46

1,964 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٤٥١٬٨٢٨ جنيه

    فيلا استلام 2026 قسط ربع سنوي ٤٥٠الف،توتال ١٦مليون

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥١٬٨٢٨ جنيه

    فيلا استلام 2026 قسط ربع سنوي ٤٥٠الف،توتال ١٦مليون

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90م استلام فوري فى كمبوند ساكن على أرض الواقع

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى قرب نادى الاهلى مقدم 2م-28 كاش

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٣ متر مربع

    ٥٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى قرب نادى الاهلى مقدم 2م-28 كاش

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٣ متر مربع

    ٥٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة تشطيب فاخر بالتكيفات بسعر لقطة

    Property Group logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٢٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى قرب نادى الاهلى مقدم 2م-28 كاش

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٣ متر مربع

    ٥٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى قرب نادى الاهلى مقدم 2م-28 كاش

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٣ متر مربع

    ٥٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيو حمام سباحه قسط كوارتر 1.3م/توتال 20م

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢١٥٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن بحرى مميز بأقل سعر بالتقسيط

    Property Group logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ١٣٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيو حمام سباحه قسط كوارتر 1.3م/توتال 20م

    بيلفيلي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيو حمام سباحه قسط كوارتر 1.3م/توتال 20م

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مش هتتكرر شقه 52م غرفه واحده في كمبوند تمايا

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين الان فيلا استلام فورى بمقدم 1.5 مليون-كاش22م

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢٣١٬٩٨٧ جنيه

    فيلا 300م في زايد/قسط ربع سنوي 231الف بسعر18مليون

    Property Hills... logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٢٣١٬٩٨٧ جنيه

    فيلا 300م في زايد/قسط ربع سنوي 231الف بسعر18مليون

    Property Hills... logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢٣١٬٩٨٧ جنيه

    فيلا 300م في زايد/قسط ربع سنوي 231الف بسعر18مليون

    Property Hills... logo image

    سيلفا كومباوند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في زايد بمليون مقدم /14س تقسيط او كاش6

    متصدر

    Property Hills... logo image

    بارك فالي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٩ متر مربع

    ٤٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢٣١٬٩٨٧ جنيه

    فيلا 300م في زايد/قسط ربع سنوي 231الف بسعر18مليون

    متصدر

    Property Hills... logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري جاهزة للمعاينة

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 230م للبيع بكمبوند V levels مقدم 1.800.000

    Oaks Real Estate logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بكموند زد ويست شقه متشطبة للبيع في الشيخ زايد

    Oaks Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١٢٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٤١٥٬٠٠٠ جنيه

    إستلم شقة متشطبة فى فاى بجانب كارمل وبيفرلى هيلز

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٠٥٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بفيو landscape اقساط 8 سنين في vye

    Falcon for Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬١٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه جدا عند مداخل هايبرا وان متشطبه بالكامل

    Property Group logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٩٬٩٧٢ جنيه/متر مربع