عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 900 ألف جنيه, صفحة 26

995 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فـ كيو باى الساحل بجوار الداون تاون العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه فيو علي البحر في ازها رأس الحكمة | بال

    Abrag Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨١٢٬٤٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للمعيشه و متشطبه امام فندق ريكسوس

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٢٣٬٧٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بفيو بحر بـ8 مليون كاش او مقدم 823,700

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٨ متر مربع

    ٣٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٢٣٬٧٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بفيو بحر بـ8 مليون كاش او مقدم 823,700

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٨ متر مربع

    ٣٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٢٣٬٧٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بفيو بحر بـ8 مليون كاش او مقدم 823,700

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٨ متر مربع

    ٣٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اقرب استلام شالية لللبيع بالقسط في الساحل الشمالي

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٩٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من البحر فيو من جميع الغرف تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٧٧٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز امتلك شاليه بوول فيو بمقدم5%تقسيط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في اوجامي -لوكيشن وسعر مميز

    Right Direction logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم5% امتلك شاليه بوول فيو بالتقسيط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٤٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٢٣٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب استلام سنه قسط كوارتر 723 ألف-16م كاش

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٦٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة بمقدم5% امتلك شاليه سي فيو بالتقسيط

    Square Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦١ متر مربع

    ٤٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ٧٠٨٬٤٠٠ جنيه

    احجز الان دوبليكس 5%مقدم اقساط حتى 8سنوات سي فيو

    Square real estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم10%شاليه بتشطيب سوبر لوكس بفيو مميز على البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم5%امتلك شاليه سي فيو بالتقسيط ع اطول فترة

    Square Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم5% امتلك شاليه بجاردن بالتقسيط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٥٨٧٬٥٠٠ جنيه

    بدون فوائد بمقدم 5%اقساط ع 10سنوات لاجوون فيو

    Square real estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١١٤ متر مربع

    ٥٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٧٨٥٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة بمقدم5% امتلك شاليه سي فيو بالتقسيط

    Square Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم5% شاليه بوول فيو تشطيب راقي تقسيط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٦٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٤٩٩٬٢٥٠ جنيه

    بأقل مقدم 5% اقساط ع 8 سنوات بأميز موقع فيو مميز

    Square real estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٥٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقوى لوكيشن - شايف مارينا + فيو بحر خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ١٠٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 5% بالتقسيط حتي 8سنوات بدون فوائد

    Square real estate logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 27

    تاون هاوس

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز تاون هاوس سي فيو بمقدم5% بالتقسيط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد 5% مقدم بالتقسيط حتي 8سنوات سي فيو

    Square real estate logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٧٬٨٣٩ جنيه/متر مربع