عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 5 مليون جنيه, صفحة 104

3,962 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٢٦٬٨٥١٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شاليه أرضي 204م + جاردن 120م – Silver Sand

    Gate real estate marketing logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٣١٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية ريسيل للبيع في فوكا باي_ فيو بحر و بسين

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في بلانكا مراسي بموقع مميز بفيو علي البحيره

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سنيور شاليه بجاردن على اللاجون دايركت

    Empire real estate and investment logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون شايف بحر بالكامل - اقل مقدم في السوق

    Empire real estate and investment logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤٤٧ متر مربع

    ٤٦٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ١٢٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى بحديقة كامل التشطيب لاجوون فيو

    Roots Development logo image

    بلاج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١٢٠٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقه للبيع في بلانكا بفيو علي البحيره

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع في Isola Marassi بموقع مميز

    Chances Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ١٤٣٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في La Vista North Coast

    I-Move logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٢٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للسكن فى استيلا هايتس بجوار مراسى

    Property  Hills. logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٩٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري متشطب دبل فيو بول وبحر بخصم كبير

    Impact Investments logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٦٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب8.550 بجاردن في الساحل الشمالي

    Empire real estate and investment logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب ف امواج بخصم 50% فيو ع البحر سعره لقطه

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٣٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية يرى البحر تشطيب كامب فى هاسيندا وايت

    Do estate logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٩٢٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه 175متر متشطب سيلفرساند بوول فيو

    Square Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٥٥٬٠٠٠ جنيه

    بالاجهزة+الـAC عالبحر بـ8مليون كاش او 1M مقدم

    لافيستا كاسكادا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٢٧٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٥٥٬٠٠٠ جنيه

    بالاجهزة+الـAC عالبحر بـ8مليون كاش او 1M مقدم

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٢٧٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن في اميز لوكيشن في الساحل

    Empire real estate and investment logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول لاجون - سنيور شاليه بموقع مميز جدا

    Empire real estate and investment logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٤١ متر مربع

    ١١٥٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 169م امام البحر (متشطب جاهز للمعاينة )

    Falcon for Real Estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٦٩ متر مربع

    ١٥٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٥٥٬٠٠٠ جنيه

    بالاجهزة+الـAC عالبحر بـ8مليون كاش او 1M مقدم

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٢٧٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ٢١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا تاون هاوس متشطب بتقسيط 12 سنة

    IRTKAZ logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٤٢٨٬٦٦٨ جنيه

    فرصه للتمتع والاستثمار شاليهات فندقيه لسان الوزراء

    Code For Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٢١٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شاليه 125 بحري دور تاني أقل توتال فالماركت

    Gate real estate marketing logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية متشطبه بالكامل في موقع متميز بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٥١٬٢١٩ جنيه/متر مربع