عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 4 مليون جنيه, صفحة 92

3,646 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٨ جنيه

    تاون هاوس متشطب في نايا باي راس الحكمة استلام فوري

    Z Investments For Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون 190م للبيع في نايا باي بالتقسيط 10س استلام 27

    Tradmark Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع تشطيب كامل واقساط تصل الى 15 سنه

    IRTKAZ logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٥٠٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٥٤١٬٢٥٠ جنيه

    للبيع شاليه بحري فى صافيه من إل كازار | موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٢ متر مربع

    ١٠٤٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فندقى للبيع فى فوكا باى متشطب ومفروش

    متصدر

    Top Homes Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شاليه تشطيب كامل واقساط تصل حتى 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا "دور واحد" للبيع في سوان ليك الساحل

    Aqarpedia For Resale logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 125م للبيع نايا باي بالتقسيط 10س استلام 2026

    Tradmark Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٣٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2غرفه متشطب بفيو لاجون بمقدم545,000الف على8س

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى بالم بيتش الساحل الشمالى على البحر

    Osoul Misr logo image

    ماربيلا, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٩٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو علي البحر فيلا صف ثاني للبيع في سي شيل الساحل

    Conquer Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٥٦٥ متر مربع

    ١٦٨٬١٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٦١٣٬٢٥٠ جنيه

    شاليه بموقع مميز علي حمام سباحه ومساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١٠١٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات ومطبخ بقسط ربع سنوى 256الف

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٢٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس (نموذج M) للبيع – ستيلا هايتس

    Property Network logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية غرفتين ارضي بجاردن متشطب استلام فوري | ريسيل

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٨٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٦٠٥٬٨٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن على حمام سباحة مباشره للبيع في سي شور

    New Avenue Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٨٥٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين 300م للبيع في نايا باي بالتقسيط 10س استلام 27

    Tradmark Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه بالكامل تكييفات موقع مميز حديقه خاصه

    Trends Real Estate Egypt logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2غرفه متشطب بفيو لاجون بمقدم545,000الف على8س

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات مطبخ بمقدم 750الف مدن ابوظى

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٤٥٢٬٦٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بدون أوفر مباشرة على اللاجون باقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٣ متر مربع

    ١٤٠٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه مفروش بالكامل في مارينا بسعر مميز

    متصدر

    Views for Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه متشطب سي فيو بأقل سعر في مارينا 5 قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 115م للبيع ف نايا باي بالتقسيط 10س استلام 26

    Tradmark Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري بالتقسيط علي 8 سنوات ب نايا 125م

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع