عقارات للبيع في هليوبوليس الجديدة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 4

107 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٢٬٥٨٨٬٤٣٣ جنيه

    *Elaia – New Heliopolis*وحدتك الان في

    Feeds logo image

    الايا, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٤٩٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب للبيع ب15 سنه اقساط في كمبوند طلاله

    Closer logo image

    كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٤٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 1,000,000=(ارضي+اول+روف+جاردن125م+تشطيب كامل)

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى بالتجمع5 قسط 1.2مليون-29مليون كاش

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٣٧٧ متر مربع

    ٣٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لامتلاك شقة في كمبوند لافيدا بموقع حيوي

    Next Door Consultancy logo image

    لافيدا, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ١٩٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٩٩٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 220الف امتلك ستوديو امام سوديك ايست,طلالة

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٣٣٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٥٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع فى هليوبليس الجديدة متشطب بخصم 64%

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٣٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم ب 2 مليون شقه متشطبه جاهزه ع المفتاح

    Falcon for Real Estate logo image

    هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١١٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٩٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للاستثمار في هليوبوليس الجديدة تقسيط 15سنة

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٣١٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسـط على 15 سنـة ! تشطيب VIP + كـورنر وخصـم مميـز

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله 413م سوديك ب2مليون مقدم او 27كاش

    Property Hills... logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤١٣ متر مربع

    ٥٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله 413م سوديك ب2مليون مقدم او 27كاش

    Property Hills... logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤١٣ متر مربع

    ٥٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله 413م استلام قريب من سوديك ب2مليون مقدم

    Property Hills... logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤١٣ متر مربع

    ٥٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب للبيع امام سوديك ايست بمقدم 380الف

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣١٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بجوار كمبوند سوديك ايست ستوديو تشطيب كامل

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٤٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم اكتر من 60 % شقة متشطبة 130 م للبيع في كمبوند

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٦٢٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من نص السعر شقة متشطبة 130 م للبيع في كمبوند.

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع متشطب قسط علي 15 سنه في كمبوند تلالا

    GCR Developments logo image

1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط14سنه+مقدم 1,050,000فيلا 239م متشطبهDouble View

    Falcon for Real Estate logo image

7

    7

    ٢٣٩ متر مربع

    ٤٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    قسط ع 15سنه امتلك ستديو بمقدم295K ف طلاله بخصم64%

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع بأقل سعر ف الماركت تشطيب سوبر لوكس

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطة كمبوند الحي السادس هليوبولس الجديدة

    sherwoods property logo image

    هيليو اى, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 153م هليوبوليس الجديدة الحي الثاني سعر لقطة

    sherwoods property logo image

    كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٥٣ متر مربع

    ١٥٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٤٤٦٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 54% امتلك ستوديو بجاردن فى هليوبليس الجديدة

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٤٠٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مشروع helideye هليوبلس الجديده فوري دور رابع فيو ج

    كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع