عقارات للبيع في مدينة العبور بـ 5 مليون جنيه, صفحة 19

464 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة رائعة .. بموقع لن يتكرر

    شركة الخير للتجارة و التنمية العمرانية logo image

    مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في العبور الحي السادس

    المدينة المنورة للتسويق العقاري logo image

    شارع الامام ابو حنيفة النعمان, الحي السادس, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠١٬٦٠٠ جنيه

    امتلك شقة بالعبور بخصم 218 ألف وتقسيط علي 6 سنين!

    Valero developments logo image

    مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٦٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن بحي فيلات وقسط من 24شهر الى 5سنوات فيو وموقع.

    الطيار العقارية logo image

    شارع دكتور سميرة موسي, الحي الخامس, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بحديقة بإطلالة مباشرة علي حمامات ال

    The Icon Real Estate logo image

    هاي سيتي, الحي الخامس, مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٣٥٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة علي حمامات السباحة كمبوند هاي سيتى استلام فوري

    The Icon Real Estate logo image

    هاي سيتي, الحي الخامس, مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٦٠م لقطة للبيع بكمبوند هاي سيتي العبور

    The Icon Real Estate logo image

    هاي سيتي, الحي الخامس, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه للبيع تشطيب خاص بكمبوند هاي سيتي بالعبور

    The Icon Real Estate logo image

    هاي سيتي, الحي الخامس, مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطه أرضي بحديقة للبيع بكمبوند هاي سيتي

    The Icon Real Estate logo image

    هاي سيتي, الحي الخامس, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٢٠٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بكمبوند هاي سيتي بإطلالة علي فيلات الحي الخا

    The Icon Real Estate logo image

    هاي سيتي, الحي الخامس, مدينة العبور, القليوبية

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي الرابع الترا سوبر لوكس موقع مميز

    المدينة المنورة للتسويق العقاري logo image

    الحي الرابع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٩٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي التالت دور ارضي اول سكن

    المدينة المنورة للتسويق العقاري logo image

    الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ليه تسكن في شقة لما ممكن تسكن فى فيلا فى العبور

    الحي السادس, مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    مجمع سكني

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند صن رايز فى قلب مدينة العبور على محورالرئيسى

    مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع