عقارات للبيع في هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل بـ 900 ألف جنيه

4 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3 غرف متشطبة اقساط 10 سنين بفيو مفتوح علي park

    Falcon for Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه بالكامل من حسن علام بسعر اللونش

    Falcon for Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاZ لقطه بمقدم 1.7M وقسط 480K بسعر مميز ف التجمع

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ريسيل جاهزة للمعاينة ف حسن علام بسعرلقطة

    Step One Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع