عقارات للبيع في مدينة المستقبل بـ 4 مليون جنيه, صفحة 22

1,336 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة لقطة 130م² في كمبوند نيوبليس

    RE/MAX 1st Choice logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في بلومفيلدز في موقع مميز بمقدم

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٩٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة استلام فوري في موقع متميز في بلومفيلدز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٣٦٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في كمبوند لافينير تاون هاوس ميدل بسعر لقطه

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 318م متشطبه بمقدم 10% فقط و تقسيط علي 9 سنوات

    متصدر

    GCR Developments logo image

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٣١٨ متر مربع

    ٦٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو في سراي للبيع اقل سعر في الماركت

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٢٤٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر أقل من سعر السوق ١٢٤ مترً للبيع

    متصدر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٢٦٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٦٩٬١٩٩ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط علي 12سنة بأقل مقدم في المستقبل

    Held Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة على حديقة مفتوحة،مميزة أقل مقدم و توتال

    Makanak Investments logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٧٨٬٢٧٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط- التسليم عام 2027 سراي

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٣٥٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر متميز بسراى بمدينة المستقبل

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٠٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 2 نوم في سراي بأفضل فيو في المرحله

    ERE logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متر للبيع فى كموبند رير مدينه المستقبل

    Zein for real estate logo image

    رير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا 210 متر للبيع فى كمبوند اليفا المستقبل

    Zein for real estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع بمرحله كرونس استلام اول السنه

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلام فورى 3 غرف نيو جاردن نصف تشطيب الشارع الأول

    Scale for Real estate investments logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بكمبوند سراي شقه ١٨٥ متر بموقع متميز بالدور التاني

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٣٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه استثماريه بسعر اللونش بالمستقبل سيتي

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بجاردن للبيع في سراي - شيا ريزيدنس

    Treasure Real estate logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٨٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ١٦٠ متر ٣ غرف نوم بحري تطل علي حديقه كبي

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بكمبوند سراي شقه ١٨٥ متر بموقع متميز بالدور التاني

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس للبيع فى ات ايست قسط على 8 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    في الشرق, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا 210 متر للبيع فى كمبوند اليفا المستقبل

    Zein for real estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون فى كمبوند ات ايست سور فى سور مدينتى

    Oaks Real Estate logo image

    في الشرق, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومباوند سراى المستقبل سيتي متشطبة

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٨٬٨٣٤ جنيه/متر مربع