عقارات للبيع في المريوطية, فيصل بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 2

31 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر إكسترا لوكس على المريوطية فيصل للبيع

    المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تمويل عقاري بكمبوند بالهرم والاستلام فورا

    كمبوند الخليفة logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٦٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان وقسط ع 25 سنة مع كمبوند ال خليفة بالهرم

    كمبوند الخليفة logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه صافي 165م للبيع اللبيني هرم خلف ولاد رجب

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باللبيني هرم اولاد رجب شقق ناصيه 170م استلام فوري

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145 متر ثالث نمره من الرئسي برج على ثلاث نواصى

    الرضوان العقاريه logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

1