عقارات للبيع في مصر بـ 950 ألف جنيه, صفحة 43

3,792 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٣٩٣م قسط ٧٥٠ الف كل ٣ شهور سعر الكاش 14 مليون

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٣٩٣م قسط ٧٥٠ الف كل ٣ شهور سعر الكاش 14 مليون

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٣٩٣م قسط ٧٥٠ الف كل ٣ شهور سعر الكاش 14 مليون

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٣٢٬٧٩٦ جنيه

    شقة جاردن فوري متشطب قسط كوارتر ٤٣٢الف كاش 10مليون

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٣٢٬٧٩٦ جنيه

    شقة جاردن فوري متشطب قسط كوارتر ٤٣٢الف كاش 10مليون

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٣٢٬٧٩٦ جنيه

    شقة جاردن فوري متشطب قسط كوارتر ٤٣٢الف كاش 10مليون

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٣٢٬٧٩٦ جنيه

    شقة جاردن فوري متشطب قسط كوارتر ٤٣٢الف كاش 10مليون

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٤٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه علي البحر، قسط 700الف، السعر ٢٠ مليون

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٤٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه علي البحر، قسط 700الف، السعر ٢٠ مليون

    متصدر

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٤٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه علي البحر، قسط 700الف، السعر ٢٠ مليون

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٤٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه علي البحر، قسط 700الف، السعر ٢٠ مليون

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٤٨٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شاليه فورا فيو لاجون في بورتو مارينا العلمين

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٥١٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 101م ع البحر مباشره متشطب بالتكيفات

    Step One Real Estate logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٧٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا للبيع بخصم 50%وتقسيط ع 12 سنة امام مدينتى

    Step One Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول مصر بسعر 11,625,000 متاح قسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    كمبوند ريحانة, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول مصر بسعر 11,625,000 متاح قسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول مصر بسعر 11,625,000 متاح قسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 136مفى تاج سيتي فيوعلى المساحات الخضراء

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول مصر بسعر 11,625,000 متاح قسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    مجتمع بيلونج فيلا, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول مصر بسعر 11,625,000 متاح قسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    سنيور شاليه فى هاسيندا باى مساحه 332 م تشطيب راقي

    Zein for real estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٣٢٢ متر مربع

    ٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٨٬٠٠٠ جنيه

    s villa استلام فورى كونر موقع مميز جدا فى سراى

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٥٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكومباوند سراى فى المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٢٣٬٧٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بفيو بحر بـ8 مليون كاش او مقدم 823,700

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٨ متر مربع

    ٣٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 270 م للبيع في مدينتي

    Zein for real estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٬٤٨١ جنيه/متر مربع