عقارات للبيع في مصر بـ 950 ألف جنيه, صفحة 15

3,793 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٤٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه ساحل شمالى مقدم 435ألف بسعر8.7م

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٤٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 536م+جاردن370م قسط كوارتر750ألف-كاش18م

    متصدر

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١٬٣٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب قسط ربع سنوي ٤١٠الف، توتال كاش ١٠مليون

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب قسط ربع سنوي ٤١٠الف، توتال كاش ١٠مليون

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب قسط ربع سنوي ٤١٠الف، توتال كاش ١٠مليون

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • لاجونا فيلاز & تاون هومز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,مراسي البحر الاحمر
  • 11

    شاليه

    ٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب قسط ربع سنوي ٤١٠الف، توتال كاش ١٠مليون

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٩٢٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام في زايد ربع سنوى922الف كاش17M

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر 67م في سيشور + استلام قريب الدور الرابع

    متصدر

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٨٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% = 178 الف فقط تقدر تتعاقد على شقة 147 متر

    متصدر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم 2مليون و400الف شاليه في امواج باقي9mو400

    متصدر

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • ليان

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Manazel Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ليان ريزيدنس

    3 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٧٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر لمتر في زايد مقدم 734 الف بسعر 5م كاش

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شاليه بدبل فيو في موقع رائع 89م

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ١٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شاليه بدبل فيو في موقع رائع 89م

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ١٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شاليه بدبل فيو في موقع رائع 89م

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ١٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شاليه بدبل فيو في موقع رائع 89م

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ١٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • كمبوند لافند

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    ARCO Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,محور 26 يوليو,لافاندا

    3 - 4 غرفة

  • 10

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شاليه بدبل فيو في موقع رائع 89م

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ١٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شاليه بدبل فيو في موقع رائع 89م

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ١٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شاليه بدبل فيو في موقع رائع 89م

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ١٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شاليه بدبل فيو في موقع رائع 89م

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ١٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شاليه بدبل فيو في موقع رائع 89م

    متصدر

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ١٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • جرين يارد1

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Castle Development
    دمياط,دمياط الجديدة
  • 10

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شاليه بدبل فيو في موقع رائع 89م

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ١٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مش بتتكرر في سيشور –راس الحكمه شاليه 96 متر

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ١٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور أول فيو مميز (لاند سكيب / بول)تقسيط

    متصدر

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في الساحل الشمالي – تقسيط مريح-سيشور

    متصدر

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ١٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٠٩٬١٨٠ جنيه

    استلم فيلا فوري بـ21مليون كاش او 909,180 ربع سنوي

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٣٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • نوبو إستيتس ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    Sodic
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,ذا استيتس