عقارات للبيع في مصر بـ 850 ألف جنيه, صفحة 31

3,353 عقارات أخرى
  • 14

    دوبلكس

    ١١٧٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في حي جنوب الاكاديمية

    Zein for real estate logo image

    المنطقة ه, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نصف تشطيب بالشروق بحي نادي هليوبوليس

    Zein for real estate logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس سوبر لوكس للبيع في ميفيدا

    Zein for real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ١٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله فيو بحر مباشر

    Zein for real estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب فندقي تحت اداره كونكور السلام واجهه بحرى

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • القمزي تاور 2

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Alqamzi
    القاهرة,مصر الجديدة,برج القمزي 2

    3 - 7 غرفة

  • 8

    فيلا

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس متاحة للبيع في قرية امواج

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    شاليه

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه

    فوكا باي شاليه ١٢٠ متر فرش مودرن ڤيو لاجون مميزجدا

    Zein for real estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بكمبوند اي سيتي ماونتن فيو ارضي بجنينه 110 متر

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بماونتن فيو ال

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ متر مربع

    ٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في جايا الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • ريفيان دجلة تاور

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Xland Developments
    القاهرة,حي المعادي,زهراء المعادي

    2 - 3 غرفة

  • 17

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بتسهيلات شاليه للبيع ٣ غرف نوم Sea shell كيلو 190

    Zein for real estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اول صف بحر فيلا 6 غرف في امواج الساحل الشمال

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٢٥٧ متر مربع

    ١٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاه في جايا راس الحكمه

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو راس المكمه الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٨٤٬٧٢٦ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه للمعيشه ع البحر في الحي اللاتيني

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • وي ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Landmark Sabbour
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,شارع التسعين الجنوبي,وي ريزيدنس

    3 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف في كمبوند سراي بسعر مش موجود في الماركت

    Falcon for Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف جاهزه للمعيشه سور بسور مع السوق الشرقي..

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين علي طريق السويس في تاج سيتي بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقةFully Finished برايم لوكيشن بخصم50%

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين على البحر مباشرة بمقدم370الف بالعلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤٬١١١ جنيه/متر مربع

  • نوبو براندد ڤيلاز - أوجامي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sodic
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    3 - 5 غرفة

  • 12

    شقة

    ٧٦٦٬٧٠٠ جنيه

    شقه 3غرف متشطبه بالتكيفات في زايد علي برايم لوكيشن

    Property Group logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٤٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في رأس الحكمة استلام فوري تقسيط على 8 سنوات

    Property Group logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٥٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه باقل مقدم متشطب ف راس الحكمة دايركت ع البحر

    Property Group logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٥٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف متشطبه بالكامل بجوار سوديك ايست من MMHD

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري و متشطبه بالكامل في ال R5

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٣٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • اب تيرن بيت الوطن

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    Upturn Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة