عقارات للبيع في مصر بـ 750 ألف جنيه, صفحة 49

2,683 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو landscape شقة 3 غرف اقساط 12 سنه بمقدم650 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك علي فيو بحري دايركت ب 550 الف تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من البحر فيو من جميع الغرف تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 550 الف شقه جاهز للاستلام بتشطيب High end

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 125م/مقدم 5% فى سراى/ فيو لاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده بمقدم 5%وبالتقسيط حتي 8سنوات

    Square real estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو واجهتين مقدم 722 الف هايد بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    في Golf Extension | تاون هاوس مفروش بحمام سباحة

    Properties-Today.com logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2غرفه متشطب بفيو لاجون بمقدم545,000الف على8س

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2غرفه متشطب بفيو لاجون بمقدم545,000الف على8س

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2غرفه متشطب بفيو لاجون بمقدم545,000الف على8س

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2غرفه متشطب بفيو لاجون بمقدم545,000الف على8س

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2غرفه متشطب بفيو لاجون بمقدم545,000الف على8س

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٨١٬٩٥٠ جنيه

    تشطيب بالمطبخ+التويلت بـ8 مليون كاش او 481الف مقدم

    جاز مكادينا, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٦٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٨١٬٩٥٠ جنيه

    تشطيب بالمطبخ+التويلت بـ8 مليون كاش او 481الف مقدم

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٦٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 138 م+40 م جاردن استلام فورى فى العاصمه

    Step One Real Estate logo image

    ديجويا 3 العاصمة الجديدة, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 500 الف شقة للبيع (3 غرف ) امام مدينتى مباشرة

    Step One Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    1

    ١٣١ متر مربع

    ٣٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٤٦٬٣٨٩ جنيه

    ستديو للبيع83م فيو مميز وسعر لقطة في سراي سيتي

    Onyx for real estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٦٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 81م مكان مميز وأفضل سعر في سراي سيتي

    Onyx for real estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨١ متر مربع

    ٦٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا لقطة 378م ,كمبوند تاج سيتي,بالتجمع

    Onyx for real estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٨ متر مربع

    ١٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه بالكامل من حسن علام بسعر اللونش

    Falcon for Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فوري دايركت علي محور بن زايد ...

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فوري شقة بحري لوكيشن على النهر الاخضر

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل تقسيمة شقة 117م فيوعلىGreen Areaتقسيط 12 سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٤٢٬٨٥٧ جنيه

    فيلا 536جاردن 372م ربع سنوي742الف او كاش18 مليون

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٥٣٦ متر مربع

    ١٬٣٨٥ جنيه/متر مربع