عقارات للبيع في مصر بـ 750 ألف جنيه, صفحة 4

2,676 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ٤٨١٬٩٥٠ جنيه

    تشطيب بالمطبخ+التويلت بـ8 مليون كاش او 481الف مقدم

    سنوينج ووتر ورلد, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٦٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٨١٬٩٥٠ جنيه

    تشطيب بالمطبخ+التويلت بـ8 مليون كاش او 481الف مقدم

    صن رايز رويال مكادي, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٦٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٨١٬٩٥٠ جنيه

    تشطيب بالمطبخ+التويلت بـ8 مليون كاش او 481الف مقدم

    جيويل مكادي, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٦٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بمقدم 600 الف في مارسيليا5 استلام فوري

    Property Group logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في شارع 250 - دجلة - حي المعادي - القاهرة
    1

    شقة

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اميز مكان بالمعادي تصلح مكتب او شركه

    Teba El-Agaty Group logo image

    شارع 250, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • جدران

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    El Mansour Developments
    القاهرة,حي المعادي,زهراء المعادي,جدران

    2 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في حي الاندلس عماير ال 400 بمدينه بدر

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام سنه فى دجله لاندمارك تكملت اقساط

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ١٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه بدر حي الاندلس علي شارع رئيسي

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام قريب بسعر خاص بموقع مميز بالكمبوند

    Property Group logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٥٨٬٢٣٥ جنيه

    ستاند الون مميز في اب تاون كايرو

    ABAZA for real estate logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٥١٨ جنيه/متر مربع

  • فيلات زايارد زايد الجديده

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    PALMIER DEVELOPMENTS
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,زايارد

    3 غرفة

  • 26

    شاليه

    ٦٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بأقل مقدم أفضل سعر أقل م الشركه دايركت ع بحر

    Property Group logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٦٬٧٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بمساحة 123م ف مدينة بدر زهره العاصمة

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع من المالك شقه دور خامس شارع النصر سموحه شقه

    متصدر

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه شارع النصر سموحه امام جرين بلازا الاسكندريه شا

    متصدر

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في ليان صبور – أفضل لوكيشن

    Zein for real estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • كمبوند ريتاج ٢

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Heraa
    سوهاج,مدينة سوهاج الجديدة,ريتاج 2
  • 10

    شقق فندقية

    ١٠٤٬٣٨٠ جنيه

    للبيع | شاليه أرضي موقع متميز في المونت جلاله 95 م

    Zein for real estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٠٥٬٠٠٠ جنيه

    لافينير- شقة 160 م - استلام فورى - نص تشطيب

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شاليه

    ١٣٣٬٢٧٦ جنيه

    شالية ارضى بجاردن استلام 2026 تقسيط مريح

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٠٬٢٥٠ جنيه

    أقوى جراوند في الساحل بحديقة ضخمة! شاليه 135 متر

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٣١٬٩٨٧ جنيه

    فيلا 300م في زايد/قسط ربع سنوي 231الف بسعر18مليون

    Property Hills... logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • سيزر باي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Mediterranean Tourism Investment Company
    الساحل الشمالي,سيزر باي

    3 - 5 غرفة

  • 18

    فيلا

    ٢٣١٬٩٨٧ جنيه

    فيلا 300م في زايد/قسط ربع سنوي 231الف بسعر18مليون

    Property Hills... logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٣١٬٩٨٧ جنيه

    فيلا 300م في زايد/قسط ربع سنوي 231الف بسعر18مليون

    Property Hills... logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٣١٬٩٨٧ جنيه

    فيلا 300م في زايد/قسط ربع سنوي 231الف بسعر18مليون

    Property Hills... logo image

    سيلفا كومباوند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٢٣٬٩٧٦ جنيه

    استلم الان شقه130+65جاردن 423الف ربع سنوي كاش7M

    Property Hills... logo image

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٢٣٬٩٧٦ جنيه

    استلم الان شقه130+65جاردن 423الف ربع سنوي كاش7M

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • بورتو مطروح

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Porto Group
    مطروح,مرسى مطروح,بورتو مطروح