عقارات للبيع في مصر بـ 2 مليون جنيه, صفحة 19

8,507 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بتكييفات في التجمع بمليون مقدم كاش 14

    Property Hills... logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ٤٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في مدن الشيخ زايد بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٣٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في مدن الشيخ زايد بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٣٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بحر مباشر في أمواج بمقدم 1.17مليون+اقساط

    Property Hills... logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في جاردنيا هايتس1 بالسعر غير متوقع

    شركة البحيري جروب logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بالتكيفات بزيد قسط 10 سنوات

    Inn Properties logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٤٤١٬٩٢٥ جنيه

    بخساره 100 الف لسعر البيع شاليه في صافيه فيو لاجو!

    Realtors logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٢٠٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في هضبه بالم هيلز مقدم1.3مليون/10س او كاش20

    متصدر

    Property Hills... logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ٥٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك اكتوبر جاردن ليكس شقة سكنيه بدون اوفر

    Rokn Real Estate logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٢٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة متشطبة وجاهزة للاستلام في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢٢٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سوبر لوكس للبيع -سعر مميز واستلام فوري

    Right Direction logo image

    ماليبو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فاخر بفيو بحري-استلام فوري بأفضل لوكيشن

    Right Direction logo image

    ماليبو, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه لقطه قدام نادي وادي دجله

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    فرصة الكوثر: موقع مثالي بأفضل سعر استثماري

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور ارضي للبيع متشطبة بالكامل بسعر مميز اكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأعلي نسبه تميز وسعر قابل للتفاوض لسرعه البيع

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب+التكييفات بمقدم1.6Mوقسط10س_ازها عالبحر

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ١٣٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس240م بجاردن85 امام الربوه بمقدم1.1Mوقسط ع12س

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 177م متشطبة في كمبوند سوديك إيست

    Oaks Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ١٠٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (سيرينا) 85 م

    RE/MAX Avalon logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    3

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في كمبوند سوديك إيست بالتقسيط

    Oaks Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٠٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقه تكمله اقساط غرفتين مشروع قطامية جيت

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٤٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثماريه و سكنيه استوديو فى مبنى فندقى

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٠٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فورى 55م فيو لاندسكيب فى لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٢٢٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فيو لاندسكيب تكمله اقساط

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع