عقارات للبيع في مصر بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 6

4,978 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ١٬٣٧١٬٢١٤ جنيه

    شقة 130م استلام فوري بمليون.300 مقدم او كاش 8مليون

    Property Hills... logo image

    جاليريا ريسيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة STODA مقدم1.2مليون-استلام فوري او كاش 9

    Property Hills... logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز تاون هاوس استلام فوري كمبوند لافينير صبور ٢٧٠

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس ميدل في كومبوند لافينير مساحه ٢٧١م

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٠٧٦٬٤٠٠ جنيه

    فيلا قسط ربع سنوي مليون جنيه، سعر الكاش ٤٩ مليون

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٨٢٩ متر مربع

    ١٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • كيب باي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٦٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Lasirena Group
    السويس,العين السخنة,كاب باي السخنة

    1 - 2 غرفة

  • 15

    فيلا

    ١٬٠٧٦٬٤٠٠ جنيه

    فيلا قسط ربع سنوي مليون جنيه، سعر الكاش ٤٩ مليون

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٨٢٩ متر مربع

    ١٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٠٧٦٬٤٠٠ جنيه

    فيلا قسط ربع سنوي مليون جنيه، سعر الكاش ٤٩ مليون

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٨٢٩ متر مربع

    ١٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٢٨٩٬١٠٤ جنيه

    فيلا فوري 393م قسط ربع سنوي 1.2 مليون سعر ٤٠ مليون

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٣٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٢٨٩٬١٠٤ جنيه

    فيلا فوري 393م قسط ربع سنوي 1.2 مليون سعر ٤٠ مليون

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٣٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٢٨٩٬١٠٤ جنيه

    فيلا فوري 393م قسط ربع سنوي 1.2 مليون سعر ٤٠ مليون

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٣٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • فيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٧٥٬٧١٩ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر
  • 9

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن خاص استلام قريب واقساط بتوصل ل10سنين

    Evergreen Properties logo image

    فيدا ريزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٦٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بكمبوند دجلة بالمز شقة بالفرش و الاجهزة

    متصدر

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند دجله جاردنز دور ارضي

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لقطه فى سكن مصر الواحة فيو راااائع بحرى

    Housing Realestate logo image

    كمبوند سكن مصر الانتاج الاعلامي, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 371م فخمة مودرن مقدم1.500.000 اوسعركاش20م

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو جيزة بلاتوه, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٧١ متر مربع

    ٤٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • بورتو جراندي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٩٢٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Amer Group company
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة

• 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 371م فخمة مودرن مقدم1.500.000 اوسعركاش20م

    Property Hills... logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٧١ متر مربع

    ٤٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 371م فخمة مودرن مقدم1.500.000 اوسعركاش20م

    Property Hills... logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٧١ متر مربع

    ٤٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 371م فخمة مودرن مقدم1.500.000 اوسعركاش20م

    Property Hills... logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٧١ متر مربع

    ٤٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب فيو بحر في مارينا بمقدم مليون كاش16

    Property Hills... logo image

    مارينا 3, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب فيو بحر في مارينا بمقدم مليون كاش16

    Property Hills... logo image

    مارينا 4, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • روح

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٩٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Alamaken Developments
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة

  • 14

    شاليه

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب فيو بحر في مارينا بمقدم مليون كاش16

    Property Hills... logo image

    مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سوبرلوكس بتكييفات ادفع1.240.000 أوكاش14.880م

    Property Hills... logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ٥٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٣٧١٬٢١٤ جنيه

    شقة 130م استلام فوري بمليون.300 مقدم او كاش 8مليون

    Property Hills... logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب فيو بحر في مارينا بمقدم مليون كاش16

    Property Hills... logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس ميدل في كومبوند لافينير كمبوند شامل

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع