عقارات للبيع في القاهرة بـ 950 ألف جنيه, صفحة 31

995 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة رائعة للبيع بسعر مميز

    Experts Home logo image

    ارمونيا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٥٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم فوري شقه متشطبه فيو على البرج الايقوني

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131م استلام فوري فيو Pool مقدم840الف VIPلوكيشن

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 136م بجاردن خاصة بمقدم 700 الف فى الـ R8

    Step One Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160 م دابل فيو في تاج سيتي TAL CITY

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 700الف واستلم شقتك بأميز لوكيشن في ديجويا قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع علي طريق السويس Suez Road مباشرة

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50%ستوديو بجاردن للبيع علي طريق السويس مباشرة

    Step One Real Estate logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كبيرة قسط ربع سنوي800 ألف اوكاش19مليون

    Property Hills... logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ١٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كبيرة قسط ربع سنوي800 ألف اوكاش19مليون

    Property Hills... logo image

5

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ١٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كبيرة قسط ربع سنوي800 ألف اوكاش19مليون

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ١٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كبيرة قسط ربع سنوي800 ألف اوكاش19مليون

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ١٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه+جاردن التجمع 5 قسط كوارتر200ألف-12م كاش

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اسكان اجتماعي الاندلس عند المترو

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في القرنفل دور أرضي

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه فورى أول سكن 338ألف قسط كوارتر 7مليون كاش

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٨٢٧٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلا 757م في بالم هيلز/827الف ربع سنوي او18

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٧٥٧ متر مربع

    ١٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٨٢٧٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلا 757م في بالم هيلز/827الف ربع سنوي او18

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٧٥٧ متر مربع

    ١٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٨٢٧٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلا 757م في بالم هيلز/827الف ربع سنوي او18

    Property Hills... logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٧٥٧ متر مربع

    ١٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفيتين واجهه بحري بالكامل بسعر مميز فى سراى

    Falcon for Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة قبل زيادة الاسعار في كمبوند تاج سيتي بالتقسيط

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165 م دابل فيو تشطيب كامل في كمبوند الجار JAR

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٦٥ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 م تشطيب فندقي علي طريق السويس مباشرة

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٨٢٧٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلا 757م في بالم هيلز/827الف ربع سنوي او18

    Property Hills... logo image

6

    5

    ٧٥٧ متر مربع

    ١٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوبر لوكس بقسط شهرى 30الف فى الشروق

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٬٦٨٦ جنيه/متر مربع