عقارات للبيع في القاهرة بـ 850 ألف جنيه, صفحة 43

1,118 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف قسط ربع سنوي

    متصدر

    Property Hills... logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٦٣٬٤٧٣ جنيه

    استلم الان شقة 160م بجاردن باقل سعر463الف ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 3, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٦٣٬٤٧٣ جنيه

    استلم الان شقة 160م بجاردن باقل سعر463الف ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٨٢٧٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا 757م في بالم هيلز/827الف ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٧٥٧ متر مربع

    ١٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 600k=شقة(100م+جاردن118م+pool)تشطيب كامل-طلالة

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه164م متشطبه بالتجمع الخامس قسط ربع سنوى 650 الف

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف قسط ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف قسط ربع سنوي

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف قسط ربع سنوي

    متصدر

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة161م متشطبة فيو بحري في برايم لوكيشن تقسيط15سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه+تكيفات بالتجمع 5 قسط ربع سنوى 700 الف

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ٢٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين 100م بفيو خيالي Landscape برايم لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بـ 600 ألف ! شقة 150م كورنر + حديقة

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 600k=شقة(100م+جاردن118م+pool)تشطيب كامل-طلالة

    Falcon for Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقساط(800k)=(ارضي+اول+جاردن+pool)( RTM )-كريك تاون

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم(400k)=شقة(146م+جاردن)متشطب-يوجد استلامات فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا757م -بالم هيلزب830الف ربع سنوياو كاش 18مليون

    Property Hills... logo image

5

    5

    ٧٥٧ متر مربع

    ١٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقساط (750k)=فيلا(242م+جاردن+pool) متشطبة بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    5

    ٢٤٢ متر مربع

    ٣٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    450 ألف= تشطيب + خصـم مميز على طريق السويس دايركت

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اقساط(420k)=شقة(199م+جاردن 72م) من الشركة السعودية

    Falcon for Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ١٩٩ متر مربع

    ٢٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 710k شقة(130م+ جاردن110م)finished - حسن علام

    Falcon for Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٢٧٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا قسط ربع سنوى827 الف التجمع 5 من بالم هيلز

5

    6

    ٧٥٧ متر مربع

    ١٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٤٬٣٢٣ جنيه

    شقتك157م+جنينة57م جاهزة فوري بـ804الف ربع سنوي

    متصدر

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقتك متشطبة+جاردن128م+ناني-مقدم 768الف+51 الف شهري

    متصدر

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 710k شقة(130م+ جاردن110م)finished - حسن علام

    Falcon for Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٤٦١ جنيه/متر مربع