عقارات للبيع في القاهرة بـ 850 ألف جنيه, صفحة 10

1,110 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع قي ماونن فيو اي ستي التجمع متشطبه

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا 212 م في كمبوند سراي بجوتر مدينتي

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة البروج استلام فوري 360 متر تشطيب كامل

    Zein for real estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع قي ماونن فيو اي ستي التجمع متشطبه

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٨٬٠٠٠ جنيه

    s villa استلام فورى كونر موقع مميز جدا فى سراى

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٥٠١ جنيه/متر مربع

  • اب تيرن بيت الوطن

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    Upturn Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة
  • 9

    دوبلكس

    ٦٠٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في كمبوند ساري باقل من سعر الماركت

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٣٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع شقة بكومباوند سراى مستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ٥٠٠ متر فيلا مستقله استلام فوري ستيلا مصر الجديده

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هليوبوليس, طريق مصر إسماعيلية الصحراوي, القاهرة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم فيلا تاون هاوس كمبوند سعاده التجمع فيو بح

    Zein for real estate logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر مميز استلام فورى للبيع فى كمبوند سراى

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • دجلة ريزيدنس 79

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    القاهرة,حي المعادي,دجلة

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع شقة بكومباوند سراى مستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كمبوند درة إدريس ايست 145 متر 3 نوم و 2 حمام د

    Zein for real estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ميفيدا للبيع فيلا متشطبه بالفرش والتكييفات

    Zein for real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع شقة بكومباوند سراى مستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 184 متر في سراى كومباوند مستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • كلوب تاون

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Wadi Degla
    القاهرة,حي المعادي,زهراء المعادي,كلوب تاون
  • 10

    فيلا

    ١٤٧٬٠٠٠ جنيه

    svilla كورنر فى كمبوند سراى تقسيمه مميزه فورى

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع شقة بكومباوند سراى مستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بجنينة فى سراى مستقبل سبتي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اى فيلا فى اليفا مونتن فيو مدينه المستقبل

    Zein for real estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اى فيلا فى اليفا مونتن فيو مدينه المستقبل

    Zein for real estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • بيانستار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    El Mansour Developments
    القاهرة,المقطم
  • 10

    أي فيلا

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع فيلافي كومباوند سراى في مستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بمدينتي

    Zein for real estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في الحي التاني المنطقة الخامسة

    Zein for real estate logo image

    الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 3 غرف نصف تشطيب فى مدينتى

    Zein for real estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا للبيع 2 غرف كبار 2 حمام 120م و45م جنينه

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • فلير تاون هومز في ميفيدا جاردنز من إعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    القاهرة,مدينة المستقبل,ميڤيدا جاردنز