عقارات للبيع في القاهرة بـ 550 ألف جنيه, صفحة 5

474 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٢٩٬٧٩٢ جنيه

    شقتك ارضي بـ7,9 مليون كاش او ادفع 329,792 ربع سنوي

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٢٩٬٧٩٢ جنيه

    شقتك ارضي بـ7,9 مليون كاش او ادفع 329,792 ربع سنوي

    متصدر

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة العمر مقدم500الف وتقسيط ع12سنة على طريق السويس

    Step One Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    Twin Villa For Sale – Mountain View Ras El Hekma –

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 270 م للبيع في مدينتي

    Zein for real estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • ريفيان دجلة تاور

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Xland Developments
    القاهرة,حي المعادي,زهراء المعادي

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة البروج استلام فوري 360 متر تشطيب كامل

    Zein for real estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا كاملة التجمع الخامس ع شارع رئيسي بالحي الثاني

    Zein for real estate logo image

    الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٦٠٠ متر مربع

    ٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند ميفيدا في التجمع

    Zein for real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٣٥٥ متر مربع

    ٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيللا 620 متر ارض بالحي الثاني مبنيه سوبر لوكس

    Zein for real estate logo image

    الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٦٢٠ متر مربع

    ٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في كومباوند سراي المستقبل مساحه 113متر

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • العاصمة النرجس الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 30
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس
  • 9

    شقة

    ١٢٧٬٥٠٠ جنيه

    للبيع فيلا دوبلكس بسلم داخلي بالنفسج فيلات ٥٠٠ م

    Zein for real estate logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٧٬٠٠٠ جنيه

    svilla كورنر فى كمبوند سراى تقسيمه مميزه فورى

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    التجمع الخامس علي شارع التسعين بين جميع الخدامات ـ

    Zein for real estate logo image

    شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيه في الرحاب 2 السعر لقطه توشطيب سوبر لوكس

    Zein for real estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 103 متر للبيع كاش طلعت مصطفى مدينتي وايد

    Zein for real estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٥٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • مدي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    midar
    القاهرة,مدينة نصر,كمبوندات مدينة نصر,مدي من مدار
  • 10

    شقة

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمباوند ميفيدا

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستديو 95 متر في ميفيدا دور أول

    Zein for real estate logo image

2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستديو 95 متر في ميفيدا دور أول

    Zein for real estate logo image

2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا 260 متر للبيع بسراى مستقيل سيتي بسعر ممتاز

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة البروج استلام فوري 360 متر تشطيب كامل

    Zein for real estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • القمزي تاور 2

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Alqamzi
    القاهرة,مصر الجديدة,برج القمزي 2

    3 - 7 غرفة

  • 11

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ماونتن فيو دوبلكس 240 متر بحديقه خاصه 140 متر

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٨٬٠٠٠ جنيه

    s villa استلام فورى كونر موقع مميز جدا فى سراى

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٥٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 270 م للبيع في مدينتي

    Zein for real estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة البروج استلام فوري 360 متر تشطيب كامل

    Zein for real estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٨٬٠٠٠ جنيه

    s villa استلام فورى كونر موقع مميز جدا فى سراى

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٥٠١ جنيه/متر مربع

  • بالم هيلز المرحلة ٣

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,بالم هيلز نيو كايرو