عقارات للبيع في القاهرة بـ 550 ألف جنيه, صفحة 19

477 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه ارضي بجاردن في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه ارضي بجاردن

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 220م للبيع في كمبوند لافينير – المستقبل

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ريسيل لقطه باقل من سعر الشركه استلام فورى

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي 160م بجاردن للبيع في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 220م للبيع في كمبوند لافينير – المستقبل

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة دور أرضي بحديقة خاصة في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 220متر للبيع في كمبوند لافينير – المستقبل

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه ارضي بجاردن في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس--استلام فوري -دور خامس بروف 220 متر

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة دور أرضي بحديقة خاصة في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور أرضي بحديقة للبيع في كمبوند لافينير ٣ غرف

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورى شقه بجاردن التجمع 5 قسط ربع سنوى 460ألف

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين اليوم واستلم فوري دوبلكس 200م +روف بخـصم 35%

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٦٣٬٤٧٣ جنيه

    استلم الان شقة 160م بجاردن باقل سعر463الف ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 3, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٦٣٬٤٧٣ جنيه

    استلم الان شقة 160م بجاردن باقل سعر463الف ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم(400k)=شقة(146م+جاردن)متشطب-يوجد استلامات فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    450 ألف= تشطيب + خصـم مميز على طريق السويس دايركت

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اقساط(420k)=شقة(199م+جاردن 72م) من الشركة السعودية

    Falcon for Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ١٩٩ متر مربع

    ٢٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم0%+اقساط(420,000)=شقة(133م) finished في البروج

    Falcon for Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 550,000 استلم الآن شقة(76م)بفيو( لاجون+جاردن

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم0%+اقساط 550k=شقة134م متشطب-يوجد استلامات فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٤٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٦٣٬٤٧٣ جنيه

    اقل سعر شقة ارضي 160م 3غرف فووري-463الف ربع سنوي

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 450000 شقة(134م)(RTM+متشطبة)قرب مطار العاصمة

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند اليكو ستي نص تشطيب

    مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع