عقارات للبيع في القاهرة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 91

2,830 عقارات أخرى
  • 7

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة لقطة للبيع في سراي بجوار مدينتي Sarai

    Sonic For Real-Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين في لاندمارك | 18,600شهري | استلام فورى

    متصدر

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقة للبيع فى الرحاب البيع بالمطبخ

    Escan Group logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٦١٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 4 غرف في PK2 | استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٧ متر مربع

    ٨٩٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بجوار AUC - بحري بفيو خيالي + حديقـة

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ١٢٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة مميزة للبيع في زيد إيست

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مميز للبيع في ZED East

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة133م للبيع ف كمبوند متشطبة بالتكييفات ف شيراتون

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٩٨٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬١٧٤٬٥٢٣ جنيه

    شقة للبيع فى البروج ب فيو مفتوح جاردن استلام قريب

    Sonic For Real-Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٧٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الحي الأول - التجمع الخامس - موقع

    D COMUNITA RE logo image

    شارع رقم 70, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام خلال 3 شهور بالتقسيط فى جايد

    متصدر

    Do estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/للبيع/كايرو فيستيفال سيتي/مطبخ/تكيفات

    Home Destination logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    أي فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا للبيع به تراس كبير غير متشطب موقع مميز

    Ninety Two logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا ٣٣٤م ٤ غرف نوم موقع مميز استلم الان

    Edge Real Estates logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٨٣٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠١٢٬٣٤٠ جنيه

    كاملة التشطيب بموقع مميز بفيو مباشر على اللاجون

    Green Homes Real estate Agency logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٧٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع توين هاوس في كمبوند فيفينس الشروق

    Pylon investment logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥١٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع بدابل فيو في سراي علي طريق السويس

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٧٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ازار فيو لاند سكيب بسعر مميز

    Nile Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٣٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن متشطبة للبيع باقل سعر في بالم هيلز

    Nile Real Estate logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع فى موقع مميز جدا استلام فورى

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ١٠٢٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 3

    قطعة أرض

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة..أرض للبيع فيو جاردن بالحي السادس بيت الوطن

    Al-Bahrawy Developments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    ٦٧٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس للبيع في بالم هيلز - القاهره الجديده

    Treasure Real estate logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك فوري ريسيل في ماونتن فيو اي سيتي

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز فيلدج أفينيو |بجوار مول O1 | استلام فوري

    Darcom for Real Estate logo image

    بالم هيلز فيلدج افنيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع باقل سعر في السوق فيو لاند سكيب

    Nile Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع