عقارات للبيع في القاهرة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 74

2,830 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ١٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في البروج بموقع مميز اقل مقدم استلام خلال سنه

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٤٣٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مييزه 207م 3غرف بأفضل فيو بالمراسم فيفث سكوير

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٧٢٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٧٧٬١٢٦ جنيه

    شقة غرفة دور ثان في التجمع نصف تشطيب

    The Polygon logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٤٥٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة pk1 فيلا مع بيزمنت مباشرة على الليك

    All 90 logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٧٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٦٣١٬١٠٣ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل مطبخ وتكيفات استلام فوري علي ال

    Spade consultancy logo image

    ايليف 8, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١٣٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز فيلتك مع اقوى مطور واقساط حتى 8 سنوات

    IRTKAZ logo image

    الباتيو جادي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متميز فى التجمع الخامس طريق السويس

    Smartex logo image

    يلو ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقلة متشطبة للبيع في في جي كي بالتكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٩٨ متر مربع

    ١١٧٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب كامل استلام فوري فيو على حديقه واسعه

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٤٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى فى هايد بارك التجمع قسط على 6 سنين

    property hills Elite logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٧٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري 156 متر برايم لوكيشن

    Spade consultancy logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٨٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ف المراسم برايم لوكيشن استلام فوري 165 م

    Spade consultancy logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الأندلس 2 3 غرف بالتقسيط

    شركة البحيري جروب logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة تشطيب مودرن الترا سوبر لوكس فيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤١٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب حديث دوبلكس فيو مفتوح(محدود)في سوديك ايستاون

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٠٨٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    apartment 168 m prime location Corner nautical

    Spade consultancy logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    4

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٢٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    *Compound lunaj 3 Badr City* – فرصة قوية بجد

    Feeds logo image

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ١٠٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع بسعر مميز جدا في PK1

    East New Cairo logo image

7+

    7+

    ٨٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين اليوم ! Trible View +بحـري كورنر بجوار الرحاب

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٧٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا استلام فوري أقساط على 4 سنين في ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٧٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس 280م جاهزة للسكن للبيع في ميفيدا

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ريسيل بفيو على حمام السباحه استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    الباتيو 1, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة "Type D" للبيع في بالم هيلز التجمع |

    Aqarpedia For Resale logo image

4

    6

    ٦٢٠ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٧٠٬٨٤٧ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالتكيفات تقسيط فى البروج فورى

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل استلام فوري

    Spade consultancy logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٦٥ متر مربع

    ٥٦٬١٦٤ جنيه/متر مربع