عقارات للبيع في مدينة بدر بـ 900 ألف جنيه, صفحة 3

56 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينة بدر بكمبوند جنة بدر امام الج

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع سوبر لوكس 3 غرف خطوات من جامعة بدر......

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٨٦ متر مربع

    ١٠٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس للبيع بكمبوند أمام جامعة بدر 3 غرف

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٣٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع بكمبوند بمدينة بدر القاهره 3 غرف

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب سوبر لوكس ، للبيع بكمبوند. بمدينة بدر

    مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحرى على حديقه الحى المتميز

    Golden House For Realestate logo image

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع