عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 490

1,480 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٦٢٢٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب10% وقسط 10 سنين 154م في Valea بجوار داندي

    Promax Property Investors logo image

    فاليا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة متشطبة بالكامل مفروشة وجاهزة للسكن فورًا

    Remax Jareed logo image

    الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    قصر

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر فيلا مستقله للبيع في الربوه بموقع وتشطيب مميز

    Rokn Real Estate logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7+

    ١٬٦٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري باقل سعر في الماركت و افضل فيو

    Full House West logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ٦٨٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع في كمبوند جنه اكتوبر

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كوباوند الريم الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الريم ريزيدنس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢٢٩ متر مربع

    ٨٢٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب كارنيل موقع مميز وإطلالة رائعة على الجولف

    Guides Real Estate logo image

    كارنيل بارك, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٩١٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند جولز

    RE/MAX Everest logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالكل بالتقسيط في Owest

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٧١٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس باقل سعر بماونتن فيو اي سيتي اكتوبرفوري

    متصدر

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فورس في صن كابيتال اكتوبر

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٢٩٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع متشطب ألترا لوكس شقة 178 م تالة إستلام فوري

    Abrag Real Estate logo image

    تالة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٢٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بافضل سعر وموقع مميز

    Home Select for real estate logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في الحي الثامن بموقع استراتيجي

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل اجمالي فيلا للبيع -موقع مميز - استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

    فرست هايتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون في رويال سيتي

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7+

    ٧٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في باديا بتراس موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٩٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٤١٧٬٤٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة 255م للبيع بنص السعر على وصلة دهشور

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع في اليجريا الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع في كوباوند ايتابا

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٤٧٠ متر مربع

    ٧٨٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١١٬٤١٧٬٤٠٠ جنيه

    فيلتك 255م بسعر شامل كل التكاليف في الشيخ زايد

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس بكمبوند جراند هايتس الشيخ زايد

    Adagio Real Estate logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٧ متر مربع

    ٦٢٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بسعر لقطه

    Al Ahly Sabbour logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٤٧٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب فاخر للبيع- استلام فوري -موقع مميز

    Emtdad Real Estate logo image

    فرست هايتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع في كومباوند بيراميدز ووك

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    بيراميدز ويلز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٢٠٥ جنيه/متر مربع