عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 483

1,480 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بجاردن خاصه يعني مفيش حد فوقك يزعجك ولا تحتك

    Pro Master Real estate logo image

    الشمس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في موقع مميز تشطيب كامل علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب5% في 75م بقسط ربع سنوي 93K لمدة 180 شهر

    Promax Property Investors logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بإطلالة مباشرة على اللاجون للبيع

    Driven Properties logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٣٦٨ متر مربع

    ٢٩٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بخدمة فندقية حياة سنتريك

    Inn Properties logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    4

    ٥٤٦ متر مربع

    ١٢٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بجانب مول العرب دقائق من نيو جيزه

    Property Hills VIP logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٣٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالتكييفات في سولانا الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    أى فيلا بجنينة 250 متر فى ضهر مول العرب على 12 سنة

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع وودفيل جولف إكستنشن

    Remax Westway logo image

    بالم هيلز وودفيل, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٦ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس 3غرف للبيع كمبوند باتيو الزهراء

    Driven Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٦ متر مربع

    ٨١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ألترا سوبر لوكس للبيع في كمبوند المستثمرين

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    ارض جمعية المستثمرين, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مستقلة, فورى , فى كراون من بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٥٨٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيعالسياحية الرابعة– 6 أكتوبر

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    المنطقة السياحية الرابعة, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    أى فيلا بجنينة 250 متر فى ضهر مول العرب على 12 سنة

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع من هايد بارك في الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٤٣٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في موقع مميز تشطيب كامل علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٠٨٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ١٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس في موقع مميز تشطيب كامل علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في ذا كراون

    Vira Real Estate logo image

3

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٧٣٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في بالم باركس بجوار سوان ليك

    Property  Hills. logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة بالتكيفات أستلام شهور فالشيخ زايد

    متصدر

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٥٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 338م متشطبه بفيو مميز ع النيل بمقدم 1.9مليون

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٨ متر مربع

    ٥٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تشطيب الترا سوبر لوكس في ميدوز بارك

    Brokers Hub logo image

    ميدوز بارك, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٤٧٠ متر مربع

    ٥٥٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع من بالم هيلز في اكتوبر بالتقسيط 12 سنة

    Oaks Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Standalone للبيع في كمبوند رويال سيتي

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٦٦٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Ready To Move في ريفرز بجوار بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع