عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 480

1,480 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع ف الشيخ زايد من سودك

    Property Hills Star logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٥٣ متر مربع

    ٣٥٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٩٢٨٬٦٢٧ جنيه

    شقة متشبة بالكامل في باديا استلام فروي

    The Polygon logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٤٢٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا266م بحمام سباحة بمقدم 2 مليون وقسط على 9 سنين

    إيرا نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٧٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع-الحي الثامن-المجاورة الرابعة-الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    شارع الحكمة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط 8 سنين تاون هاوس 200 متر متشطب فى توسعات شرقية

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز وودفيل, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٩٬٧١٢٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلا بأقل سعر فى زايد قريب من مول العرب

    property hills Elite logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٢٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بشارع النباتات غرب سوميد مدينة 6 اكتوبر

    Mostafa Dardeery logo image

    شارع النباتات, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 266م بحمام سباحة+ تقسيط على ٩ سنوات فى زايد

    لاك ڤيل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ١٨٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 266م بحمام سباحة+ تقسيط على ٩ سنوات فى زايد

    جايتس برابف, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ١٨٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحديقة في موقع مميز بإطلالة مفتوحة

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٩ متر مربع

    ٥٧٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مخفض فرصة مميزة بنتهاوس تشطيب كامل في O West

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٣٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٩٢٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام في زايد ربع سنوى922الف كاش17M

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 350الف امتلك شقتك في خلال سنه واطول مدة سداد

    Pro Master Real estate logo image

    رحاب اكتوبر سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٦٥٬٣٦٠ جنيه

    موقع مميز فيو مفتوح واتجاه بحري

    The Polygon logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٥٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في دريم لاند جولف 2 دبل فيو حمام سباحه

    DMG logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٣٣٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط 8 سنين تاون هاوس 200 متر متشطب فى توسعات شرقية

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 266م بحمام سباحة+ تقسيط على ٩ سنوات فى زايد

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ١٨٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٣٣٦٬٠٠٠ جنيه

    الباتيو جراند هايتس - فيلا مستقلة ناصية بسعر لقطة

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٤٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فيو مميز

    Image logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٦٩٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر دوبلكس بحديقة متشطب بحدايق اكتوبر فوري

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ١٩٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    سطح

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    رووف للبيع – السياحية الرابعة المتميز – 6 أكتوبر

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    المنطقة السياحية الرابعة, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجانب كمبوند الكارما بخدمات فندقيه

    متصدر

    Property Hills VIP logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقه ريسيل في ماونتن فيواي سيتي اكتوبرفوري

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحه تشطيب فاخر ومفروشه - واصله دهشور

    New Avenue Real Estate logo image

    مول سيتي ووك, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٨٬٤٤٣٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس برووف مجهز بالكامل استلام خلال أشهر- 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٤٬٨١٠ جنيه/متر مربع