عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 447

1,445 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة إستلام 6 أشهر بمرحلة ماونتن بارك - بدون أقساط

    The Choice For Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل مقدم واجمالى اى فيلا رووف-فيو مفتوح

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    650sqm Standalone villa for sale in allegria

    Tasweeq For Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٦٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في ايفي 1000 متر أرض

    Tasweeq For Real Estate logo image

    ايفي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    4

    4

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    160m apt for sale in forty west with pool view

    Tasweeq For Real Estate logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كلاسيك-كومبوند فاخر-منطقه بالم هيلز

    Residia logo image

    كونكورديا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٧٠٠ متر مربع

    ٤٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    331m Twinhouse TypeH for Sale OWest prime location

    Tasweeq For Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٣١ متر مربع

    ٦٦٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كورنر – ايفي ، المرحلة الثانية

    Tasweeq For Real Estate logo image

    ايفي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    4

    4

    ٦٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر لقطـة في ماونتن فيو أكتوبر جاهزة للمعاينة

    Najd Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر اجمالي لفيلا ٥ غرف نوم استلام ٧ شهور

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٧٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٠٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالتشطيب للبيع في ذا استيتس سوديك الشيخ زايد

    Abrag Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٩٣ متر مربع

    ١٥٦٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    The cheapest Townhouse for sale in owest

    Tasweeq For Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف للبيع IVY – 5٪ مقدم، تقسيط 7 سنوات

    Tasweeq For Real Estate logo image

    ايفي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر اجمالي لفيلا ٥ غرف نوم استلام ٧ شهور

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فورتي ويست – سوديك ويست

    Residia logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ١٠٤٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم لفيلا مبينية -و الباقي اقساط

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل للبيع اقل سعر فيلا باميز لوكيشن وفيو

    Gate real estate marketing logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ٦٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون استلام ٦ شهور بمقدم وباقي اقساط

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٣٥٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٥٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا ب جاردن ريسيل في ماونتن بارك

    The Choice For Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة متشطبة الترا لوكس في الحي الاول -اكتوبر

    RE/MAX Everest logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٨٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٩٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن مستلمة وجاهزة للسكن داخل كمبوند VYE

    Residia logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٨٢٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بجانب جولف اكستنشن وفيو لاند سكيب

    Property Hills VIP logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقـة دبل فيو في زيد زايد متشطبة بالتكييفات

    Najd Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧١٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس تشطيب كامل للبيع – بالم باركس، بالم هيلز

    Residia logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند كازا 120م متشطبه بسعر مميز

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع