عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 445

1,445 عقارات أخرى
  • 14

    شقق فندقية

    ٢٦٬٣٧١٬٨٩٩ جنيه

    شقة فندقية للبيع في نيو جيزة تويلايت، غرفتين نوم

    The Polygon logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٥٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره 144متر بأقل سعر وأطول فترة سداد 8 سنين

    property hills Elite logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بالتقسيط في فاي علي لاندسكيب مباشر

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره 144متر بأقل سعر وأطول فترة سداد 8 سنين

    property hills Elite logo image

    بيتا جرينز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره 144متر بأقل سعر وأطول فترة سداد 8 سنين

    property hills Elite logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في Vye Sodic

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٨٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٨٥٥٬٧٧٩ جنيه

    لوكيشن مميز لشقة بالتقسيط في Zed West

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٨٠٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة استلام قريب زيد موقع و فيو مميز جدا

    متصدر

    Square Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٢٩٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه استلام فوري من سوديك بأقل 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٢٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره 144متر بأقل سعر وأطول فترة سداد 8 سنين

    property hills Elite logo image

    بيتا جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بإطلالة على الاهرامات كمبوند سيتى فيو

    Anchor for Real Estate logo image

    سيتي فيو, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٣١٢ متر مربع

    ٦٥٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا مودرن ادفع 2.600.000 أو كاش20م

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٦١ متر مربع

    ٩٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم تاون هاوس لقطة بأقل مقدم وقسط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في كيان لشقة بجاردن بقية اقساط استلام فوري

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٦٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل لقطة في أو ويست متشطبة بالكامل ,اكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم تاون هاوس لقطة بأقل مقدم وقسط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140 متر بالتقسيط في E3 Zed West

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    تاون هاوس

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم تاون هاوس لقطة بأقل مقدم وقسط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 565م ارض+353م مباني جاهزة للاستلام-قسط 8 سنين

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٥٦٥ متر مربع

    ١٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٣٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل لقطة في أو ويست متشطبة بالكامل ,اكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٩ متر مربع

    ٧٨٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا فخمة ادفع 2.600.000 أو كاش20م

    Property Hills... logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٦١ متر مربع

    ٩٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    قصر

    ٤٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر فخم للبيع بارض كبيرة لبناء فلل مدينه سفنكس

    RE/MAX Al Mohager logo image

    افق, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7+

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره 144متر بأقل سعر وأطول فترة سداد 8 سنين

    property hills Elite logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب على أليجريا - استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع مميز جدا استلام قريب في المرحلة2 بالتقسيط

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٢٦ جنيه/متر مربع