عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 430

1,445 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 1000م متشطبه للبيع بالتكيفات في كمبوند جيرا

    Driven Properties logo image

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا بجاردن للبيع | ماونتن فيو تشيل آوت بارك

    Flag square Real Estate logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٣ متر مربع

    ٥٨٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٢٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي للبيع | وستاون، بيفرلي هيلز

    Flag square Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٠٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط تاون هاوس كورنر للبيع في بيل في نيو زايد

    Driven Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٩٠ متر مربع

    ٤٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاا للبيع في كمبوند Golf Extentionبجانب نيو جيزه

    Property Hills VIP logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    أي فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا للبيع استلام فوري متشطبه بالكامل ماونتن في

    Rokn Real Estate logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣١٦ متر مربع

    ٤١٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 24

    دوبلكس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع كازا أرضي بحديقة وأول تكيفات ومطبخ

    Guides Real Estate logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٥٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | المنطقة السياحية الرابعة

    Flag square Real Estate logo image

    المنطقة السياحية الرابعة, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه التوسعات الشرقيه سوان ليك ويست

    Crown Stone Realty logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٣٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    قطعة أرض

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض اسكان متميز للبيع قرب مطار اكتوبر بسعر مميز

    المؤسسة العقارية للإستثمار والتسويق العقاري logo image

    مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    ٤٨٠ متر مربع

    ٨٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله - أستلام فوري- Type E- متبقي أقساط

    Full House West logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٠٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضي بحديقة تشطيب كامل في كمبوند كازا سوديك

    RE/MAX Everest logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٥٩٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحرى فى اركان جاهزة الاستلام وسط زايد

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن 225متر متشطب بالكامل فى westown

    Rokn Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة تكملة أقساط دور واحد استلام فوري للبيع

    Rokn Real Estate logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٩٥٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جنب مول العرب بالتقسيط ع10سنين اوكاش 4,305,000

    Property Hills... logo image

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جنب مول العرب بالتقسيط ع10سنين اوكاش 4,305,000

    Property Hills... logo image

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 120م بالقرب من المتحف المصري بمقدم 2م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ويست وودز, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فريدة من نوعها تشطيب داخلى راقى جدا

    Rokn Real Estate logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جنب مول العرب بالتقسيط ع10سنين اوكاش 4,305,000

    Property Hills... logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جنب مول العرب بالتقسيط ع10سنين اوكاش 4,305,000

    متصدر

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه فيو وموقع مميز خلف مول مصر مقدم 2 مليون

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بالكامل استلام فوري ف اوويست اوراسكوم

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطب بالتكيفات فيلدج ويست مقدم 2م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع | المنطقة السياحية ٤

    Flag square Real Estate logo image

3

    2

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع