عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 418

1,445 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٧٬٨٦٣٬٦٠٠ جنيه

    فيلا ضخمه استلام فوري بسعر مغري بالتقسيط في جولز

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٣٤٦ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في اليجريا الشيخ زايد استلام فوري موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٤ متر مربع

    ١٦١٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحه فيلا جاهزه للسكن بسعر مغري داخل او ويست

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣١١ متر مربع

    ٢٥٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مطلة على الجولف والبحيرة للبيع ذا إيستيتس

    Driven Properties logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٩٣٢ متر مربع

    ٧١٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لبنتهاوس 275م في قلب الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣١٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تاون هاوس لاجون فيو للبيع هايد بارك

    Driven Properties logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م للبيع كاب ويست اكتوبر مقدم10%اقساط ع8سنين

    Vida Solutions logo image

    طريق غرب سوميد, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري في بيفرلي هيلز شقه متشطبه

    Property Hills VIP logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع بكبوند ZED بالشيخ زايد سعر مميز

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٩٨٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بالكامل في الليجريا

    متصدر

    Property Hills VIP logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بموقع مميز في أو ويست قرب أركان بلازا

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٣ متر مربع

    ٨٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز في الشيخ زايد بالتقسيط

    property hills Elite logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في الليجريا منشطبه

    Property Hills VIP logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    190م 3 غرف فيو مفتوح استلام قريب تقسيط على 36 شهر

    Promax Property Investors logo image

    بيت الوطن التكميلى, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في بيفرلي هيلز

    Property Hills VIP logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في Six West متشطبه

    Property Hills VIP logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فلات مساحة 1019 م استلام فوري للبيع ذا استيتس

    Driven Properties logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ١٬٠١٩ متر مربع

    ٩٨٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في بيفرلي هيلز استلام فوري

    Property Hills VIP logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥١٣٬٠٠٥ جنيه

    شقه للبيع اويست -موقع متميز

    متصدر

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٤٩٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في فيلدج ويست الشيخ زايد قرب الربوه

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري في الليجريا بيفرلي هيلز

    متصدر

    Property Hills VIP logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزه للسكن بأقل سعر علي الجولف في اليجريا

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن استلام فوري بكمبوند بيفرلي متشطبه

    Property Hills VIP logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع و فيو مميز في الكارما أمام بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى235م+205م جاردن عالمحور بالشيخ زايد

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٨٬٦٨٠ جنيه/متر مربع