عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 415

1,445 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري للبيع في ماونتن فيو 6 اكتوبر

    Abrag Real Estate logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند أشجار سيتي تشطيب كامل

    RE/MAX Everest logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بكمبوند Owest متشطبه

    Property Hills VIP logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٤٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع غرفة ماستر + بعزل تام

    Inspire Homes logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٦٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لاندسكيب فيو بالتقسيط في Owest

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٨٤٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في Belle Vie Lake Villas نيوزايد

    RE/MAX Everest logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 90 متر بالم باركس افضل سعر افضل فيو

    Properties-Today.com logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٧٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم بجاردن خاص تقسيط 10 سنوات

    Towers Map logo image

    إيتالا, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    بينت هاوس للبيع داخل كومبوند فيليج يست الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند أشجار سيتي تشطيب كامل

    RE/MAX Everest logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    186م بجاردن 161م استلام 2027 ب5% على 84 شهر

    Promax Property Investors logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٤٢٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعـر قابل للتفاوض | ستوديو بروف مفروش استلام فوري

    Najd Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فى اكتوبر بارك ماونتن فيو تقسيط على 6سنين

    Property  Hills. logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣١٥ متر مربع

    ٢٥٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميني فيلا امام بفرلي هيلز بأعلى خصم للكاش

    Inn Properties logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨٨ متر مربع

    ٥١٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقتة في بادية 220م ا 4 غرف امام جامعةMSA

    Property  Hills. logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في بالم هيلز جولف فيو

    Vira Real Estate logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    150م بمقدم 10% وقسط 72 شهر استلام 2027 من HDP

    Promax Property Investors logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٩٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للسكن الفوري شقه متشطبه بكمبوند Owest

    Property Hills VIP logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 نوم بجاردن 70 متر تقسيط 10 سنوات

    Towers Map logo image

    إيتالا, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس ارضي بجنينه بالويستاون سوديك ويست

    Adagio Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا في ماونتن فيو اي سيتي-أكبر مساحة حديقة

    RE/MAX Everest logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٤٤٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٠٨٬٤٥٠ جنيه

    ستوديو بمساحة شقة بالتقسيط متشطب بالتكييفات في zed

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٨١٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٧٢٬٨٧٥ جنيه

    شقة 135 متر استلام قريب في كيان بدر الدين

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٥٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Sky Villa استلام فوري في Karmell

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٨٥٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في Belle Vie Lake Villas نيوزايد

    RE/MAX Everest logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع