عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 403

1,445 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 4 غرف منهم غرفة ماستر + فيو مفتوح

    Inspire Homes logo image

    كناريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة موقع مميز -مينا جاردن سيتي

    RE/MAX Everest logo image

    مينا جاردن سيتي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٨٨٠ متر مربع

    ٣٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه 198م استلام فوري امام مدخل زايد4 قسط على 12شهر

    Promax Property Investors logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١٩٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 517 متر فورى ب¾ تشطيب بالقسط على 8 سنين

    property hills Elite logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٥١٧ متر مربع

    ١٥٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على وصلة دهشور استلم فورى تاون هاوس 380م قسط 6سنين

    property hills Elite logo image

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة موقع مميز -مينا جاردن سيتي

    RE/MAX Everest logo image

    الياسمين جرينلاند, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٨٨٠ متر مربع

    ٣٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 383 متر فورى ب¾ تشطيب بالقسط على 8 سنين

    property hills Elite logo image

3

    4

    ٣٨٣ متر مربع

    ٢٠٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر مميز في كمبوند نيوم 6 أكتوبر

    RE/MAX Everest logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٨٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بالمطبخ والتكيفات في كورتيارد سوديك

    RE/MAX Everest logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٩٩٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬٦٢٤٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر اي فبلا 190م بفيو لاندسكيب موقع مميز الان

    Bright logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع نموذج أوركيد جاردينيا بارك نص تشطيب

    Guides Real Estate logo image

    جاردينيا بارك, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    4

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ٦٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل | Ready to Move

    Property Group logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٩ متر مربع

    ٣٩٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر فيلا مستقله فيو مميز لاند سكيب

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٦٣ متر مربع

    ٦٠٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر مميز في كمبوند نيوم 6 أكتوبر

    RE/MAX Everest logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٨٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس إستلام قريب فى كيفا بجانب سوان ليك وجويا

    Property  Hills. logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٣٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط 8 سنين استلم فورى فيلا 353 متر قدام مطار سفنكس

    property hills Elite logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٣ متر مربع

    ١٩٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بالمطبخ والتكيفات في كورتيارد سوديك

    RE/MAX Everest logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٩٩٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تشطيب كامل بحمام سباحة-مينا جاردن سيتي

    RE/MAX Everest logo image

    مينا جاردن سيتي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٦٠١ متر مربع

    ٦٦٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجنينة 220 متر استلام فورى بمقدم و قسط 6 سنين

    property hills Elite logo image

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فوري توين بقسط 10 سنوات بالقرب من نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

4

    3

    ٣٨٣ متر مربع

    ١٦٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط 8 سنين استلم فورى فيلا 353 متر قدام مطار سفنكس

    property hills Elite logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٣ متر مربع

    ١٩٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 100الف امتلك فيلا في ماونتن فيو كاش15مليون

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٢٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل تشطيب كامل بتراس في ابراج زيد

    RE/MAX Everest logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٧١٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • قطعة أرض - استوديو للبيع في اب تاون اكتوبر الجديدة - مدينة أكتوبر الجديدة - مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    1

    قطعة أرض

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارص الاب تاون

    القصر للخدمات العقاريه logo image

    اب تاون اكتوبر الجديدة, مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    ٦٢٢ متر مربع

    ٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى للبيع فى باديه بالم هيلز 6 اكتوبر

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٥٣٬٢٩٩ جنيه/متر مربع