عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 385

1,464 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٦٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا 296م فيو بانوراما على لاجون تقسيط 5سنين

    Promax Property Investors logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٦ متر مربع

    ٥٥٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس274م للبيع كمبوند سيف ويست 5%تقسيط ع10سنين

    Vida Solutions logo image

    سيف ويست, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥٠٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف اقساط علي 10س باقل سعر في حدايق اكتوبر

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٩٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس علي وصلة دهشور بجوار حسن علام بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٠٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو غير مجروح ف جنه اكتوبر من المالك مباشر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقق فندقية

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة فندقية بالفرش بجوار المتحف الكبير قسط 15 سنة

    Selection Code logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٥٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    أميز فيلا في نيو زايد في هيلز اوف ون بجوار ريفيرز

    Selection Code logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٨٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٥٬٦٤٨٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب5% وقسط 8 سنين في تاون 185م فيو لاند سكيب

    Promax Property Investors logo image

    كينجز واي, طريق بوليفارد, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٨٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة154م+جاردن ريسيل استلام27 بسعر لقطه

    Evergreen Properties logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢٩٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 177م 3 غرف ب10% وقسط على 120 شهر من Harby

    Promax Property Investors logo image

    أشجار ريزيدنس, حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٥٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٧٤٬٥٠٠ جنيه

    شقة 111م متشطبة بالكامل بالتكييفات فى الكارما كاى

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٤٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في باتو الزهراء في الشيخ زايد

    Selection Code logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٢٢٢ متر مربع

    ١١٧٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٥٣٣٬٤٠٠ جنيه

    شقه مميزه متشطبه بالمطبخ والتكيفيات ف الشيخ زايد

    Property Group logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٠٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف في لوجار مع جيتس-نيو زايد

    Selection Code logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة في لوجار للبيع من جايتس بالقرب من بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٤٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بجاردن وإطلالة يوناني مميزة

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٢٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٤٬٣١٥٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري في O West تاون هاوس مميز 202 متر

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٧٠٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه ١٥٠ متر استلام فوري في O west

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فندقية بإطلالة مباشرة على أهرامات الجيزة

    Selection Code logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م في O West امام مول مصر استلام سنتين ونصف

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    154م استلام 2026 متشطبه بالتكييفات قسط حتى 2028

    Promax Property Investors logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٨٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٠٬٢٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بجويا ارضى بجاردن استلام فوري بمقدم 10%

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٩٠٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتان في فيرا امام MSA-حدائق أكتوبر

    Selection Code logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 163م للبيع كمبوند سيف ويست مقدم5%تقسيط ع10سنين

    Vida Solutions logo image

    سيف ويست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٤٧٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة فندقية 40 متر في فندق تريومف بيراميدز

    Selection Code logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع