عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 344

1,459 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة كمبوند فيلدج ويست بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة للبيع بكمبوند ف زايد القديمة بجوار هايبر

    Property Hills Star logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣١٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 340م فوري بسعر كاش 27مليون او مقدم 2 مليون

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بنتهاوس في كمبوند او ويست بأقل سعر فيو مميز

    Crown Stone Realty logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٣٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٣٩٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل70م بجاردن51م متشطبه بالتكيفات قسط 3 شهور 66k

    Promax Property Investors logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز للبيع متشطب الترا مودرن- PalmParks

    Property Group logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٥٧ متر مربع

    ٦٥٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بأفضل سعر في بادية بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٦٨ متر مربع

    ٢٦٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في بيراميدز هايتس جوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٢٩٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    65م تشطيب الترا لوكس على النيل ب5% وتقسيط 96 شهر

    Promax Property Investors logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١١٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسجلة شهر عقاري لها حصة في الارض بالمطبخ والتكيفات

    Selective logo image

    شارع ايران, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 139م بجاردن 53م متشطبه تكملة اقساط حتى 2030

    Promax Property Investors logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٩٠٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بالتكيفات في بيراميدز هيلز اورا

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مطل علي الاهرامات مباشرة

    D.Signature logo image

    طريق الحي الايطالي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في جنة زايد4 130م بسعر لقطة جاهزة على المفتاح

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٢٤٥٬٦٩٠ جنيه

    شقة 131م للبيع دي جويا نيو زايد بالتقسيط ع 15 سنة

    Vida Solutions logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٧٨٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    وحدات مُجمعة للبيع

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارة بموقع مميز و بافضل سعر او يست اوراسكوم

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 340م فوري قسط سنوي 4,7مليون او سعر كاش 27مليو

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٢٠٥٬٦٢٤ جنيه

    شقة 108م للبيع دي جويا نيو زايد بالتقسيط ع 15 سنة

    Vida Solutions logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٥٬٩٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات فيو مميز لاندسكيب - ابراج زيد

    Property Group logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١١٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع5% واستلم2026 في تاون فيلا 180م باقساط متساوية

    Promax Property Investors logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٤٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة بإطلالة مباشرة على الجولف-قسط علي 6 س

    property hills Elite logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٦٣ متر مربع

    ١٩٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 123 متر متشطبة بالتكييفات فيلدج ويست

    Abrag Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك 120م متشطبة ع النيل بمقدم 5% على 8 سنين

    Promax Property Investors logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬١٢٥٬٨٦٨ جنيه

    شقة 74م للبيع دي جويا نيو زايد بالتقسيط ع 15 سنة

    Vida Solutions logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٨٢٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز باطلالة جزئية على النيل متشطبة بالفرش

    Selective logo image

    شارع المساحه, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع