عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 327

1,568 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بـ Owest جاهزة للاستلام بموقع مميز جدا

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٩٢ متر مربع

    ٧٨٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة على البحيرة،مقدم:16,5 مليون-سعر مناسب

    Residia logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة مُصممة بعناية – كورنر– بالتقسيط

    Residia logo image

5

    7+

    ٣٢٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن جاهزة للاستلام في كمبوند جويا 260 متر

    Property Hills Star logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180م كاملة المرافق خالصة مصالحة

    الرضوان العقاريه logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام سنه شقه بجاردن في الشيخ زايد امام بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ٢١٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل ركنية – إطلالة مباشرة على البحيرة

    Residia logo image

4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره- متشطب بالكامل

    Residia logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة للبيع في ذا كراون – بالتقسيط

    Residia logo image

4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بفيو جميل, يوجد اقساط

    Residia logo image

4

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل مرتفع – صف ثانٍ على الجولف

    Residia logo image

4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على شارع التحرير استعمال أداري طبي أو سكني

    Anchor for Real Estate logo image

    شارع التحرير, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة | جولف إكستنشن – بالم هيلز

    Residia logo image

4

    6

    ٣٢٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 540 متر للبيع في رويال ميدوز - الشيخ زايد

    Akar Town Real Estate logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في ويست تاون – موقع وسعر جيدين

    Residia logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٨٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 171م دور سابع على الرئيسي باللبينى هرم

    الرضوان العقاريه logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ١٦٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل مرتفع – صف ثانٍ على الجولف

    Residia logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ركني تشطيب كامل – المرحله السابعه-بالم

    Residia logo image

4

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٨٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس إعادة بيع – إطلالة مفتوحة-مقدم:13.9م

    Residia logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٧٨٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر مضيئة | إطلالة جولف مفتوحة من الخلف

    Residia logo image

7

    7+

    ٩٧٠ متر مربع

    ١١٥٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متصلة فسيحة في جولف فيوز – موقع متميز

    Residia logo image

4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبير للبيع – سعر مميز وموقع بريميوم

    Residia logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام سنه تاون هاوس في الشيخ زايد امام بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٨٨ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    5 فيلات كبيرة (مساحة أرض 1,000 م)

    Residia logo image

6

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ٦٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر بإطلالة مائية ولاند سكيب فيو

    Residia logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ٩٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع