عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 323

1,568 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٤٬٨٦١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 133م للبيع كمبوند فلو الثورة الخضراء مقدم8%

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٦٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 74م للبيع كمبوند فلو الثورة الخضراء مقدم8%

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٥٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 300 متر متشطبة للبيع فى بيفرلى هيلز موقع مميز

    Vida Solutions logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري باقل من سعر الماركت

    Citizen Home logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٦٣٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة زاوية تطل على البحيرة - ادفع بالتقسيط

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٤٧٥ متر مربع

    ٥٦٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 116م للبيع كمبوند فلو الثورة الخضراء مقدم8%

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٥٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو لاند سكيب ومساحه مميزه بتكمله اقساط للبيع

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة غرفتين 147م بكمبوند في قلب الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٣٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بنتهاوس فاخر في ناميا بفيو مميز جدا و بحري

    property hills Elite logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ٢٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 قرعة 2017 مساحة ارضي 150م + 120م جاردن

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط 8 سنين استلم فورى فيلا 353 متر قدام مطار سفنكس

    متصدر

    property hills Elite logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٣ متر مربع

    ١٩٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بنتهاوس فاخر في ناميا بفيو مميز جدا و بحري

    property hills Elite logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ٢٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس 360م+جاردن 140مسلسل 3 رئيسي حدائق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    2

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل تاون هاوس مرتفع إطلالة مباشرة على ملعب الغولف

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة في موقع مميز للبيع - جاهزة للسكن

    RE/MAX Al Mohager logo image

4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥١٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 فيو مفتوح استلام فوري رئيسي علي النوادي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بنتهاوس فاخر في ناميا بفيو مميز جدا و بحري

    property hills Elite logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ٢٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    أي فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مطلة الحديقة والبحيرة في ماونتن فيو، أكتوبر

    RE/MAX Al Mohager logo image

4

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٥٩٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك واحده 119م في موقع مميز بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    أو ناين من ميقات للتطوير العقاري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٦٦٬٧٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+تكييف بـ12مليون كاش او مقدم 766,700

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بنتهاوس فاخر في ناميا بفيو مميز جدا و بحري

    property hills Elite logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ٢٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٠٬٧٥٢٬٥٨٨ جنيه

    اي فيلا كورنر للبيع في ماونتن فيو آي سيتي أكتوبر

    RE/MAX Al Mohager logo image

3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٥١٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بنتهاوس فاخر في ناميا بفيو مميز جدا و بحري

    property hills Elite logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ٢٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو آي سيتي أكتوبر

    RE/MAX Al Mohager logo image

3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٥٣١ جنيه/متر مربع