عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 306

1,570 عقارات أخرى
  • 21

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب800 الف تقدر تستلم شقة بالقسط على 10 سنين فى زايد

    property hills Elite logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٧٥٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب الترا لوكس حديث، قابل للتفاوض استلام فوري

    Selective logo image

    شارع محي الدين أبو العز, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى167م+جنينة135م استلام بالتكييفات وبالتقسيط

    NABAJ logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى167م+جنينة135م استلام بالتكييفات وبالتقسيط

    NABAJ logo image

    الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقيسط على 10 سنين شقة 123م فى قلب زايد القديمة

    property hills Elite logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٦٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى167م+جنينة135م استلام بالتكييفات وبالتقسيط

    NABAJ logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى167م+جنينة135م استلام بالتكييفات وبالتقسيط

    NABAJ logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    أكبر مساحة بأقل سعر معروض تشطيب سوبر لوكس

    Selective logo image

    شارع الحجاز, المهندسين, الجيزة

    4

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ٢١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى167م+جنينة135م استلام بالتكييفات وبالتقسيط

    NABAJ logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة، يصلح لجميع النشاطات متشطب بالكامل

    Selective logo image

    شارع حسين واصف, الدقي, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز في نمق ادارة الاهلي صبور أمام كيفا

    Property  Hills. logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ١٦٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى167م+جنينة135م استلام بالتكييفات وبالتقسيط

    NABAJ logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باطلاله على مساحه خضراء فى جولز

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٧٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى167م+جنينة135م استلام بالتكييفات وبالتقسيط

    NABAJ logo image

    فيا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب مودرن شيك بالفرش والتكيفات يوجد اسانسير

    Selective logo image

    شارع عبد الرحيم صبري, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس 230م تشطيب استلام بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    بالم هيلز وودفيل, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالتكييفات في سولانا الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى167م+جنينة135م استلام بالتكييفات وبالتقسيط

    NABAJ logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى167م+جنينة135م استلام بالتكييفات وبالتقسيط

    NABAJ logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب في سوديك ويست الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٨٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى167م+جنينة135م استلام بالتكييفات وبالتقسيط

    NABAJ logo image

    ميدوز بارك, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة رائعة مميزة ١٨٠ م للبيع ف ش نادي الصيد الدقي

    Royal Home logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى167م+جنينة135م استلام بالتكييفات وبالتقسيط

    NABAJ logo image

    ايليت ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى167م+جنينة135م استلام بالتكييفات وبالتقسيط

    NABAJ logo image

    سكاي رامب, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى167م+جنينة135م استلام بالتكييفات وبالتقسيط

    NABAJ logo image

    لا كولينا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع