عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 281

1,557 عقارات أخرى
  • 8

    تاون هاوس

    ٢٥٬١٩٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في PX بدون أوفر برايس | إعادة بيع

    Egypt Best Properties logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٤ متر مربع

    ١٠٣٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ف جاردن ليكس فيو لاند سكيب بأقل مقدم

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا جاهزة للمعاينة فى جولف فيو-بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٧٠٥ متر مربع

    ٩٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 149م متشطبة استلام فوري في كارميل سوديك

    Property  Hills. logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٦٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل في باديا بالم هيلز استلام فوري

    Crown Stone Realty logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو الاجوون على وصلة دهشور أمام بيفرلي هيلز

    Inn Properties logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٤ متر مربع

    ١٩٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري فيلا 360متر في أكتوبر بارك خلف نيو جيزة

    متصدر

    Property  Hills. logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ١١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٩٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا مميزة فيلاجيو 6 اكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    فيلاجيو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٧٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٤٧٦٬٦٢٥ جنيه

    اقل سعر شقة مباشرة على طريق الواحات

    Master Key logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٥٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل من سعر السوق شقة لقطة بمقدم و اقساط

    Boundless For Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٧٩٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود، فيلا بإطلالة مزدوجة للبيع، دفعة أولى 5%

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة كاملة التشطيب في بالم هيلز

    Inn Properties logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١٦٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٨٠ م بفرلي هيلز مرحله ثانيه

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ف جاردن ليكس فيو لاند سكيب بأقل مقدم

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر 230م بفيو وموقع مميز بمقدم 4.5 مليون

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر286م بمقدم4.9 مليون مع اوراسكوم

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ١٧٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود، غرفتين بإطلالة مزدوجة للبيع، علي 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    بناية كاملة

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد مبنى في موقع مميز بتقسيط حتى 10 سنوات !!!

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ٣٬٠٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٦٧٬٤٢٥ جنيه

    اقل سعر شقة مباشرة على طريق الواحات

    Master Key logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٤٠٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود، 3 غرف بإطلالة بانورامية، علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٧٤ متر مربع

    ٦٣٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ف الشيخ زايد مقدم 1,5 مليون بكمبوند U ONE

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٧٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    بناية كاملة

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد مبنى في موقع مميز بتقسيط حتى 10 سنوات !!!

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ٢٬٠٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر286م بمقدم4.9 مليون مع اوراسكوم

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ١٧٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بارخص سعر واقرب استلام فزايد\9س قسط

    مجمع دي في دي نيوسايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7

    ٤٦٨ متر مربع

    ١٠٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع