عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 279

1,557 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاميلى هاوس إستلام فورى فى ألما أمام بارك ستريت

    Property  Hills. logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ف سوديك لوكيشن مميز بسعر 4 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٥٦٥ متر مربع

    ٧٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل سعر في اويست اكتوبر في موقع مميز

    Z Investments For Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٦٥٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    قطعة أرض

    ٧٩٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارض تجاري ادراي سكني التوسعات الشرقيه

    Emkan for Real Estate logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    ٢٥٬٢٠٠ متر مربع

    ٣١٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس كورنر استلام فوري كمبوند كارما جيتس

    Crown Stone Realty logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ١٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بارخص سعر واقرب استلام فزايد\9س قسط

    شارع حوض 8 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٤٦٨ متر مربع

    ١٠٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعه البيع بنتهاوس في كورتيارد سوديك

    Emkan for Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس في ويستاون فيو لاند سكيب

    Emkan for Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بارخص سعر واقرب استلام فزايد\9س قسط

    متصدر

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7

    ٤٦٨ متر مربع

    ١٠٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لفيلا 400م في كمبوند جويا جاهزة للاستلام

    Property Hills Star logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو جاردن في 6 اكتوبر في كمبوند اويست

    Z Investments For Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بارخص سعر واقرب استلام فزايد\9س قسط

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٤٦٨ متر مربع

    ١٠٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقة 3 غرف بحري للبيع في ديجويا الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بارخص سعر واقرب استلام فزايد\9س قسط

    شارع حوض 6 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٤٦٨ متر مربع

    ١٠٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بارخص سعر واقرب استلام فزايد\9س قسط

    ليك ويست 3, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7

    ٤٦٨ متر مربع

    ١٠٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز توين هاوس فاي VYE سوديك نيو زايد

    متصدر

    DMG logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٩٧٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلم تاون هاوس مودرن فى ذا كراون بجانب جولف فيوز

    Property  Hills. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة وجاهزة للاستلام في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 3 غرف متشطب وجاهز للاستلام في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 68م في كمبوند اويست 6 اكتوبر بخصم 22%

    Z Investments For Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 155م للبيع في كمبوند اويست في اكتوبر

    Z Investments For Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كاملة التشطيب فى ناميا بقلب الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كورنر للبيع

    Vira Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٩١ متر مربع

    ٨٢٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بتسهيلات توين هاوس كمبوند جراند هايتس اكتوبر

    DMG logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ٤٦٬٧٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك الآن بأقل مقدم واستلام فورى

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع