عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 272

1,557 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقه 140في قلب الشيخ زايد تقسيط10سنوات

    Property Hills... logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٤١٬٧٥٠ جنيه

    فرصه استلم الان مع سوديك شقه بمقدم941الف او كاش12M

    Property Hills... logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٨٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٦٥٠٬٥٩٧ جنيه

    بدون اوفر تاون هاوس ميدل ​​للبيع في بيل في

    New Avenue Real Estate logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٨٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بالمطبخ والتكييفات في بالم باركس

    RE/MAX Everest logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥٤٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع مخزن وجراج للبيع بأكتوبر بلازا

    RE/MAX Everest logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤١٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس مميز بالم باركس

    Emkan for Real Estate logo image

4

    5

    ٣٥٧ متر مربع

    ٦٥٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري كمبوند دجله بالمز

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٬٦٣٥٬٨٩٢ جنيه

    استلم الان فيلا 565م من سوديك-5مليون مقدم او كاش52

    Property Hills... logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٦٥ متر مربع

    ٦٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بالمطبخ والتكيفات -فيو حمام سباحة

    RE/MAX Everest logo image

    لازورد, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٤١٬٧٥٠ جنيه

    فرصه استلم الان مع سوديك شقه بمقدم941الف او كاش12M

    Property Hills... logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٨٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة جاهزة للسكن للبيع في الحي العاشر

    RE/MAX Everest logo image

    لازورد, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٢٩٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع مخزن وجراج للبيع بأكتوبر بلازا

    RE/MAX Everest logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤١٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقه 140في قلب الشيخ زايد تقسيط10سنوات

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٤١٬٧٥٠ جنيه

    فرصه استلم الان مع سوديك شقه بمقدم941الف او كاش12M

    Property Hills... logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٨٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بالمطبخ والتكيفات -فيو حمام سباحة

    RE/MAX Everest logo image

    الجومان, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة جاهزة للسكن للبيع في الحي العاشر

    RE/MAX Everest logo image

    المستثمر الصغير, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٢٩٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بالمطبخ والتكييفات في بالم باركس

    RE/MAX Everest logo image

3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥٤٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقه 140في قلب الشيخ زايد تقسيط10سنوات

    Property Hills... logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٤١٬٧٥٠ جنيه

    فرصه استلم الان مع سوديك شقه بمقدم941الف او كاش12M

    Property Hills... logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٨٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقه 140في قلب الشيخ زايد تقسيط10سنوات

    Property Hills... logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | جاهزة للاستلام في Badya

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بالمطبخ والتكيفات -فيو حمام سباحة

    RE/MAX Everest logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مرخصة فيو مميز ع ش فيصل باول فيصل

    Al Beltagy Real Estate logo image

    شارع الملك فيصل, اول فيصل, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند ويست فيو 130م متشطبه بسعر مغري

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة جاهزة للسكن للبيع في الحي العاشر

    RE/MAX Everest logo image

    الجومان, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٢٩٬٢٣٤ جنيه/متر مربع