عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 265

1,548 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر وحدة في مشروع Azha موقع مميز جدًا تقسيط 10 س

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سوديك بالتقسيط حتى 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في Azha بموقع مميز تقسيط حتى 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام موقع مميز بإطلالة على حديقة مشطيب

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مساحه كبيره بحمام سباحه للبيع في شيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٤١٩ متر مربع

    ١١٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٧٬٨٧٠٬٣٨٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس فاخرة بإطلالة مباشرة على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل بدون أوفر موقع مميز

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز في الشيخ زايد تاون هاوس للبيع بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ١٠٥٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع باقل سعر في الشيخ زايد في موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٣٢٤ متر مربع

    ١٢١٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في Azha بموقع مميز تقسيط حتى 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في موقع مميز في الباتيو فيرا فيلا للبيع بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٣٢٤ متر مربع

    ١٢٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٨٥١٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة مباشرة على الحدائق الخضراء في سولانا

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ٩٩٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقه بحديقه للبيع في اكتوبر في موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٥٥٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في Azha بموقع مميز تقسيط حتى 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه للبيع استلام فوري بسعر اقل من الشركه

    Egypt Best Properties logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٥٥٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص تاون كورنر للبيع بسعر مميز في الشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ١٠٦٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٤٣٨ متر مربع

    ٩٥٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 257 متر متشطب بالكامل كومباوند اكتوبر بلاز

    Vida Solutions logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٤٠٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٧٬٨٧٠٬٣٨٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس فاخرة بإطلالة مباشرة على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 3 غرف للبيع استلام فوري في الشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٨٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية في موقع مميز داخل زد ويست

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٣٠٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بحري | سعر لقطه | استلام فوري | زايد

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في Azha بموقع مميز تقسيط حتى 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور ارضي بحديقة للبيع في مدينة الفردوس باكتوبر

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    مدينة الفردوس, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٥٢ متر مربع

    ١٥٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر تاون هاوس ميدل في سولانا

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٠٢٬٤٥٠ جنيه/متر مربع