عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 256

1,548 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو اي سيتي اكتوبر باقل سعر

    BGCO Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٣٠١٬٢٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة فيو بحيرة في ارقي كمبوند في نيو زايد

    Property  Hills. logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣٤٢ متر مربع

    ١٢٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    5 فيلات صغيرة ريسيل-التفاصيل الكاملة داخل الإعلان

    Residia logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة فندقية مميزة بمدينة 6 أكتوبر – الحي 4

    متصدر

    Zayed Gate logo image

    الحي الرابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – روف بأسانسير بالحي الخامس – 6 أكتوبر

    Zayed Gate logo image

    الحي الخامس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 145م – حدائق أكتوبر (مسلسل 6) – موقع ممي

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ١٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة80 م للبيع في كمبوند كومكس جاردنز – حدائق أكتو

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    كومكس جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٥٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس جاهزة للسكن متشطب بالتكيفات بجوار اعمار

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢١٣ متر مربع

    ٢٣٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحة واسعة– موقع مميز-ملاصق لكمبوند بالم هيلز

    Residia logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز – متبقي أقساط

    Residia logo image

4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ٩٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة بحديقة بمدينة 6 أكتوبر – الحي ال3

    Zayed Gate logo image

    الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة بمدينة 6 أكتوبر – الحي الثاني

    Zayed Gate logo image

    الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة ونادرة في موقع مميز

    Residia logo image

5

    7

    ٤٧٠ متر مربع

    ١٠٦٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بتخطيط مدروس ومساحات واسعة

    Residia logo image

4

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تمليك للبيع بتفرعات شارع المساحة بالدقي

    آل المصري جروب logo image

    شارع المساحه, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز – متبقي أقساط

    Residia logo image

4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90م - المستثمرين – حدئق أكتوبر موقع ممي

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    ارض جمعية المستثمرين, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع أو للإيجار شقة بمدينة 6 أكتوبر – الحي الاول

    Zayed Gate logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اون هاوس كورنر – موقع مميز – سعر مناسب

    Residia logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175م – أشجار سيتي، حدائق أكتوبر موقع ممي

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا في ذا كراون – تقسيط 4 سنوات – إطلالة مم

    Residia logo image

6

    6

    ٦٣٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 80 م للبيع في الحي الإيطالي، حدائق أكتوبر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    طريق الحي الايطالي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة أرضي بجاردن بمدينة 6 أكتوبر – الحي 2

    Zayed Gate logo image

    الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تمليك للبيع في المهندسين (ميدان لبنان)

    آل المصري جروب logo image

    ميدان لبنان, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٦٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بتشطيب راقي بالكامل ذا كراون

    Residia logo image

4

    5

    ٤١٠ متر مربع

    ١٥٦٬٠٩٧ جنيه/متر مربع