عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 224

1,532 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م تفرعات احمد عرابي - المهندسين

    Property insider logo image

    شارع أحمد عرابي, المهندسين, الجيزة

    4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة علي المحور بجوار جامعة النيل و اركان للبيع

    Property Hills Star logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك141م بمقدم10%كمبوند سفن حربى بالتقسيط

    Vida Solutions logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣٧٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك ع وصلة دهشور بجوار الجامعه تقسيط ع 8 سنين

    Evergreen Properties logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١١٢ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقق فندقية

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع – 205 تحت إدارة كراون بلازا 3غرف

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض بموقع مميز إطلالة ع البحيرة | سعر قابل للتفاوض

    The Way logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقل سعر في برايم لوكيشن في شارع النزهه مباشر

    Crown Stone Realty logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في كيفا باميز موقع في المشروع بالكامل

    Al Ahly Sabbour logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٦٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٦٬٢٤٩٬٢٠٠ جنيه

    تاون للبيع للوكشين وسعر مميز كمبوند جولز 6 اكتوبر

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٨٤ متر مربع

    ٤٢٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3غرف بأفضل موقع في ريفيرز نيو زايد

    Evergreen Properties logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في O Nine امام نادي الصيد بمقدم 10٪

    Vida Solutions logo image

    أو ناين من ميقات للتطوير العقاري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٦٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في رويال سيتي موقع مميز

    Rokn Real Estate logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٤٣٠ متر مربع

    ٨١٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كمبوند ويستاون سوديك بيفرلي هيلز

    Best Deal For Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه شارع النزهه بجوار هايبر وان شيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٤٨٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 129م غرفتين بمدخل خاص ومتشطبة بالكامل

    Property Hills Star logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٢٬٣٧٥٬٥٠٠ جنيه

    للبيع 150م واجهة بحري تقسيط علي 3 سنوات

    متصدر

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٠٬٦٢٣٬٩٢٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر في كيفا مرحلة اولى 195 متر

    Al Ahly Sabbour logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٤٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة بكمبوند جنة زايد 4 – الشيخ زايد

    Zayed Gate logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بإطلالة على الجولف للبيع ف نيو جيزة

    The Way logo image

3

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ٨٠٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢١٬٥٧٢٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط توين شقه 3غرف للبيع في Swan Lake West

    Driven Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٠٥٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس نصف تشطيب سعر مميز في كمبوند جرين 5

    RE/MAX Everest logo image

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٩ متر مربع

    ٣٣٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في O Nine امام نادي الصيد بمقدم 10٪

    Vida Solutions logo image

    أو ناين من ميقات للتطوير العقاري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٤٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةللبيع ارضي بجاردن150م+120م حدائق اكتوبر مسلسل3

    طريق الحي الايطالي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالاجهزة | موقع مميز بإطلالة مميزة

    The Way logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 3 غرف الترا سوبر لوكس كمبوند اكتوبر بلازا

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع