عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 222

1,532 عقارات أخرى
  • 8

    فيلا

    ٣٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع باقل سعر في الشيخ زايد في موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٣٢٤ متر مربع

    ١٢١٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في موقع مميز في الباتيو فيرا فيلا للبيع بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٣٢٤ متر مربع

    ١٢٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    منزل مزدوج

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس كورنر فيو مفتوح باقل مقدم واقساط

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سولانا ويست | تاون هاوس للبيع بالتقسيط موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٧٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مساحه كبيره بحمام سباحه للبيع في شيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٤١٩ متر مربع

    ١١٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في موقع مميز وبأفضل سعر في سولانا

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٩٢٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل بدون أوفر موقع مميز

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٧٬٨٧٠٬٣٨٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس فاخرة بإطلالة مباشرة على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في Azha بموقع مميز تقسيط حتى 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز في الشيخ زايد تاون هاوس للبيع بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ١٠٥٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه للبيع استلام فوري بسعر اقل من الشركه

    Egypt Best Properties logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٥٥٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 257 متر متشطب بالكامل كومباوند اكتوبر بلاز

    Vida Solutions logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٧ متر مربع

    ٤٠٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف فيوز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٤٣٨ متر مربع

    ٩٥٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقه بحديقه للبيع في اكتوبر في موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٥٥٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص تاون كورنر للبيع بسعر مميز في الشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ١٠٦٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٨٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك178م بمقدم10%كمبوند سفن حربى بالتقسيط

    Vida Solutions logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٥٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع300الف واستلم شقه متشطبه فى الشيح زايد

    Egypt Best Properties logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم360الف واستلم شقه متشطبه فى الشيح زايد

    Egypt Best Properties logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقه متشطبه فى الشيح زايد مقدم450الف

    Egypt Best Properties logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بحري | سعر لقطه | استلام فوري | زايد

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 3 غرف للبيع استلام فوري في الشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 3 غرف للبيع استلام فوري في الشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    منزل مزدوج

    ١٨٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    تاون هاوس كورنر فيو مفتوح باقل مقدم واقساط اقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٤٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بحري | سعر لقطه | استلام فوري |شيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور ارضي بحديقة للبيع في مدينة الفردوس باكتوبر

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    مدينة الفردوس, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٥٢ متر مربع

    ١٥٬٠٧٩ جنيه/متر مربع