عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 220

1,532 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٥٥٤٬٦٥٠ جنيه

    فيلا كورنر مستقله فاخره في الطرح الجديد على 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين بتشطيب مميز للبيع في ويستاون

    Zayed Homes logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | فيلا مستقلة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥٥٨ متر مربع

    ١٠٢٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الطرح الجديد! شقه كورنر على 10 سنين!

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري فى صن كابيتال مقدم 10% قسط على 8 س

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٠٧٬٦٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز أقل سعر في الطرح الجديد على 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٠٢٬٠٠٠ جنيه

    الطرح الجديد بأقل سعر! شقه كورنر فاخره على 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٢٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٧٦٧٬٧٠٠ جنيه

    استلام خلال سنه - شقه فاخره+التكييفات تقسيط 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٦٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بجاردن فوري متشطبه بنص السعر قسط ع 10 سنين

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة الترا سوبر لوكس صن كابيتال حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيراميدز هيلز | شقة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٢٨ متر مربع

    ٨٥٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٨٣٬١٥٠ جنيه

    شقة 2 غرفة استلام فوري خصم 45% تقسيط 8 سنوات

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٨٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ١٠٬٥٥٣٬٤٣٥ جنيه

    فيلا Type N استلام فورى للبيع فى باديه بالم هيلز

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٨٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٠٨٬٧٩٠ جنيه

    شقه كورنر فاخره أقل سعر في الطرح الجديد على 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٤٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن جاهزه للسكن بمقدم 10% تقسيط ل8س

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٤١٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف إكستنشن | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٥٦٦ متر مربع

    ٧٧٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 157متر جاهزة للاستلام في صن كابيتال اقساط 8س

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٨٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | شقة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٨١٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون للبيع متشطبه في سوان ليك شيخ زايد

    متصدر

    Crown Stone Realty logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    40% خصم ع الكاش امتلك شقتك بمقدم20%بالتقسيط ع5سنين

    Square Real Estate logo image

    ويست كلاي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٥٬٨٠٠ جنيه

    40% خصم ع الكاش امتلك شقتك بمقدم20%بالتقسيط ع5سنين

    Square Real Estate logo image

    ويست كلاي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٨٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٨٠٨٬١٢٧ جنيه

    ZED West – ORA | Sheikh Zayed 2 Bedrooms loft

    Maskan Consultancy logo image

2

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ٦٠٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة ف حدائق اكتوبر استلام فوري مقدم 15% ع 6س

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٢٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٧٦٥٬٦٠٠ جنيه

    كورنر تاون هاوس بأقل سعر و 10 سنين في الطرح الجديد

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٨٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٣٤٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 40% ع الكاش استلم شقتك بارك فيو تقسيط ع5سنين

    Square Real Estate logo image

    ويست كلاي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع