عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 216

1,532 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة بموقع مميز قسط يصل الى 10 سنين

    Inn Properties logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٤٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فيو مميز علي لاند سكيب بأقل سعر

    Crown Stone Realty logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كورنر فيو مفتوح- بالم هيلز استلام قريب

    Inn Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز تاون هاوس متشطب بالكامل بفيو الأهرامات

    Inn Properties logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٣٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا استلام فورى فى الشيخ زايد بجانب اعمار

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف, 130 متر في بالم هيلز تقسيط حتى 12 سنة

    Inn Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٨٤٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة خاصة للبيع في خمايل – بسعر مميز

    RE/MAX Everest logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٦٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه-علي 10 س

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل استلام قريب من بالم هيلز

    متصدر

    Inn Properties logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١٤٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٤٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه-3 غرف

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بنتهاوس بتشطيب كامل وإطلالة رائعة

    RE/MAX Everest logo image

    بوابة النعيم, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٩٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا فاخره للبيع-موقع مميز-مقدم 100 الف-3غرف

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٢٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب في بالم باركس بالقرب من نيو جيرة

    Inn Properties logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر شقه 780الف مقدم و14سنه اوسعر كاش3.9مليون

    متصدر

    Property Hills... logo image

    بارك فالي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة عائلية فاخرة للبيع بسعر مميز كورتيارد – AEON

    RE/MAX Everest logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٢٣٢ متر مربع

    ٧١٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز تاون هاوس متشطب بالكامل بفيو الأهرامات

    Inn Properties logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٣٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨١٧٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم فيلا استلام فوري بالتقسيط سعر 22,881,000

    متصدر

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كورنر فيو مفتوح- بالم هيلز استلام قريب

    Inn Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٤٬٤٨٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بفيو الاهرامات بسعر مميز

    Crown Stone Realty logo image

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٤٠٥ متر مربع

    ١١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كورنر فيو مفتوح في باديا بالم هيلز

    Inn Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٥٠٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة بحمام سباحة وبيت ضيوف

    Homy Real Estate logo image

    وادي النخيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٬٠٠٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في باتيو الزهراء بجانب الربوة

    متصدر

    Inn Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٤٣٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    منزل مزدوج

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كورنر فيو مفتوح- بالم هيلز استلام قريب

    Inn Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٧ متر مربع

    ٥٠٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري من لافيستا بجانب كمبوند الربوة

    Inn Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٣٦١ متر مربع

    ٢٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ماونتن فيو اكتوبر بمقدم 100 الف فقط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع