عقارات للبيع في الجيزة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 207

1,502 عقارات أخرى
  • 18

    منزل مزدوج

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في لافيدا استلام فوري 7 غرف مساحة

    Home Select for real estate logo image

    لافيدا البستان, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع – ميدل-سوديك VYE

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٤٧٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز في الشيخ زايد بالتقسيط

    property hills Elite logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في ويستاون

    Home Select for real estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٥٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في اليجرايا | إطلالة جولف مباشرة

    Home Select for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 فيو مفتوح استلام فوري مساحة 165 دور تالت

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تشطيب فاخر بموقع مميز في اليجريا

    RE/MAX Everest logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب سوبر لوكس في كمبوند جامعه القاهرة

    RE/MAX Everest logo image

    كمبوند جامعة القاهرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز على اللاندسكيب

    Home Select for real estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٧١٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة لوكيشن مميز بمقدم 1 مليون ف بالم هيلز

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب سوبر لوكس في كمبوند جامعه القاهرة

    RE/MAX Everest logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تشطيب فاخر بموقع مميز في اليجريا

    RE/MAX Everest logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – 3 غرف نوم -VYE – سوديك

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤١٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبلكس نادرة إطلالة بانورامية رائعة ويستاون

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٣١ متر مربع

    ٩٩٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بادية بالم هيلز 141 متر استلام فوري

    Home Select for real estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٣١٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ١٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز بأفضل سعر في المشروع

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع في الشيخ زايد كمبوند زايد هايتس

    Smart-Homes Real Estate logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تشطيب فاخر بموقع مميز في اليجريا

    RE/MAX Everest logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_اقل سعر شقه 2نوم ارضي بجاردن برايم لوكيشن

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في الشيخ زايد في زايد هايتس

    Smart-Homes Real Estate logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول علي الجولف للبيع بتشطيب فاخر

    Home Select for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٧٥٠ متر مربع

    ٢٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل غرفتين بأقل من سعر الماركت - فيو النافوره

    The Choice For Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تشطيب فاخر بموقع مميز في اليجريا

    RE/MAX Everest logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠١٢٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في O West في Core بدون أوفر

    Home Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٩٢٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون جاهز للسكن للبيع في باتيوالزهراء بجوار الربوه

    Property  Hills. logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢١٣ متر مربع

    ٣٢٬٦٢٩ جنيه/متر مربع